O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

DESCHIDERE SH.LaLeagane.Ro

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Apr 27, 2020
Messages
32
Reaction score
7
Age
22
Salut,dupa cum spune si titlul vreau sa deschid un server numit sh.laleagane.ro.
Caut un om cu multa experienta pe partea tehnica ( capabil sa faca un addons de SUPERHERO asa cum vreau eu ) si staff ( 2-3 moderatori ca sa aveti acces la ban si undeva la 20 de helperi )
Pentru ca este mult de munca si modul este foartr vechi,vin si cu un buget de 100-200 euro pentru cine reuseste sa imi faca addonsul fara buguri.
Eu o sa fiu singurul fondator al serverului,nu caut ajutor pe partea financiara si serverul o sa fie 32/32 cu 2 sau 3 boosturi lunare ( gtrs setmaster si mai aleg unul )
CONTACT: reply/mesaj privat/ discord Shake#5132
 
Joined
Apr 27, 2020
Messages
32
Reaction score
7
Age
22
Nu pot sa iti dau mesaj,ai inbox-ul plin. Poti da imi dai tu un mesaj cand si terminat de facut spatiu in mesajele private.
 
Joined
Dec 26, 2012
Messages
135
Reaction score
23
La partea cu firmele alea de boost tin sa te anunt ca te inseli nici macar 15/32 nu il tii daca esti interesat vii la noi ma anunti daca vrei , salut.
 
Joined
Apr 27, 2020
Messages
32
Reaction score
7
Age
22
La partea cu firmele alea de boost tin sa te anunt ca te inseli nici macar 15/32 nu il tii daca esti interesat vii la noi ma anunti daca vrei , salut.

Aici te inseli,conteaza foarte mult cum este structurat addonsul si cat de repede se incarca,acum 5-6 ani era un server de superhero in Romania ( singurul ) care avea 20 de playeri fara boost ( bine,asta dupa o lunga perioada de tinut serverul in boosturi,reclame)
de exemplu un server de classic cu boost de la gtrs ajunge la 25+,in timp ce un server de zombie la 15 pentru ca este mult mai incarcat cu resurse.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top