O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPAWN | REZOLVAT

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

riaxxftp

leganar
Joined
Apr 23, 2019
Messages
16
Reaction score
0
Age
23
Nick: Riaxx
IP TAU( afli/verifici ip tau https://whatismyipaddress.com/ ): 188.26.92.193
Steam/Valve Numeric( status in consola ):
Ora / Data / Mapa: assault , 6:13 / 4/26/2019
Adminul reclamat: aparent era unul pe nume "rude" iar un amx_who nu aparea ca admin. se vede in consola serverului ce s-a intamplat
Motivul: limbaj
Dovada( print-screen ):

Kicked :"limbaj (banned for 120 min)"
haha mai nou se da ban din prima pentru "ratat" ? aceeasi problema, nu sunt lasat sa joc pentru ca eram tinut in kick, dupa care il fac ratat si imi da ban. clasic romanesc.
 
Joined
Sep 26, 2013
Messages
237
Reaction score
22
Re: Reclamatie rude

ti-am explicat de 3 ori lasa-ma sa joc nu mai mai tot ma bate la cap nu stau de scris sa explic de 15 ori ti-am explicat de 3 ori drum bun nu stii sa vb.. pauza 2 ore si tot tu cu clanta mare ..
[img=//www51.zippyshare.com/thumb/oLVU3ylS/file.html][/img]
si dupa asta nu mai raspund la nici un comentariu asta e tot ce am de zis...
toti CACACIOSI de 18 ani vin sa jigneasca sa stea pe bara daca nu stiu sa vorbeasca...daca ma chinuiam putin aveam copil mai mare ca tine si daca imi zicea asa il bateam cu TASTATURA in cap
 

riaxxftp

leganar
Joined
Apr 23, 2019
Messages
16
Reaction score
0
Age
23
Re: Reclamatie rude

daca te-am facut ratat asta nu inseamna ca trebuia sa dai ban. ce ma intereseaza pe mine ca vrei sa joci tu? ce ti-am facut ca sa nu te poti juca? daca nu imi poti face fata, care este problema mea? esti patetic si inca imi sustin parerea ca esti ratat :p
 
Joined
Sep 26, 2013
Messages
237
Reaction score
22
Last edited:

riaxxftp

leganar
Joined
Apr 23, 2019
Messages
16
Reaction score
0
Age
23
Re: Reclamatie rude

haha repede iti schimbi parerea. esti patetic la fel ca ceilalti doi care erau contra mea :)
 
Last edited:
Joined
Apr 10, 2019
Messages
549
Reaction score
20
Re: Reclamatie rude

WilliamS acceptate...eheheee vezi mane?? Cand incercam sa iti explic ca "citesc" rpd omul si ca nu am ajuns degeaba la varsta asta...NAH POFTIM ca ti-ai "luat-o si tu" !! Te salut cu respect. Rixx te-as ruga insistent sa iti pastrezi jignirile pentru tine pustiule. Nu te-am jignit asa ca te rog frumos nici tu sa nu o faci, hai sa ne mentinem civilizati, ce zici reusesti?!?!?
 
Joined
Sep 6, 2010
Messages
583
Reaction score
23
Location
NL, Rotterdam
Re: Reclamatie rude

daca te-am facut ratat asta nu inseamna ca trebuia sa dai ban. ce ma intereseaza pe mine ca vrei sa joci tu? ce ti-am facut ca sa nu te poti juca? daca nu imi poti face fata, care este problema mea? esti patetic si inca imi sustin parerea ca esti ratat :p


Daca l-ai facut ratat si nu`l cunosti el e admin esti la el acasa, ai ban si multumeste-te ca ai luat 120 minute

T.C
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top