O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPAWN | REZOLVAT

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Dec 30, 2011
Messages
50
Reaction score
1
Age
38
Re: RECLAMATIE LA AIA CARE AU DOAR VIP

Ce pot sa fac in situatia de fata ? : Ieri intra unul cu aim , Youbire il reclama , ma uit pe el si avea. Nume E7 , din cauza ca se asemana cu VALERIEEEEE7 , nu am putut sa-i dau folosind numele. Am incercat sa schimb numele lui Valerieee7 , chiar daca stiam ca nu se putea, nu a mers . Am incercat sa dau cum zice FCSB addban ip ...etc ... , nu a mers. Mi-a dat aceeasi chestie cum a zis si aDRIAN , AIA CU "AMX_LAST" . Am incercat sa dau amx_banmenu , nu apaream autorizat. Pana la urma a iesit ala singur. In caz similar pe viitor , ce e de facut ?
 
Joined
Oct 7, 2014
Messages
830
Reaction score
21
Age
35
Location
Bucuresti
Re: RECLAMATIE LA AIA CARE AU DOAR VIP

amx_addban merge ca l-am banat pe Naturale pentru test , apoi a incercat si el .
Iar in situatia de mai sus , scrie in consola amx_status si vezi ca fiecare player are un ID unic (used ID parca se numeste coloana ) si ii dai ban pe ID-ul ala cu # in fata

amx_ban #1234 0 aim
amx_name #1234 aa bb
amx_kick #1234
etc.

Merg toate comenzile pe ID-ul ala. Fa un test pe un afk si da-i kick folosind comanda aia, inainte sa dai ban ( sa eviti sa dai din greseala altcuiva) .
 
Joined
Dec 30, 2011
Messages
50
Reaction score
1
Age
38
Re: RECLAMATIE LA AIA CARE AU DOAR VIP

] amx_status
Unknown command: amx_status


Hai ca asta e nostim ...nu recunoaste comanda ...solutii ? :))))


P.S. GATA .....merdge, dar fara amx_ in fata....doar scrii status in consola :))
 
Joined
Dec 30, 2011
Messages
50
Reaction score
1
Age
38
Re: RECLAMATIE LA AIA CARE AU DOAR VIP

de exemplu , scrius status si apare ceva de genu : #22 "shh" 34929 STEAM_1:0:744039236 0 4:42:15 64 . Ce trebuie selectionat de aici de exemplu cand dai amx_nume #1234 AA BB ?


MS fCSB

- - - Updated - - -

Ce e ma aici :))))



Bar de negri ...si dimineti de cs :))) :))
 
Joined
Mar 17, 2012
Messages
231
Reaction score
10
Location
Bucharest
Re: RECLAMATIE LA AIA CARE AU DOAR VIP

Mai terminați dracu bai cu astea, tot la fel ati ramas cu reclamații la vip-uri, când aia de fapt sunt egali cu playerii. Nu-și are rostul pe bune, "smecherasilor in taste" :))

@FCSB , hai la pariuri. Eu am fugit! :))
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top