O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie moonlight

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

aLx-

leganar
Joined
Jul 30, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Location
Romania
Nickname: aLx- llg.ro
Nick-ul adminului pe care il reclami: moonlight
Steam ID: STEAM_1:0:455695976
Data si ora: 30.07.2021, 00:40
Dovezile tale:

Alte detalii: Eram pe server la ora 00:40 si intr-o runda de 1vs1 contra adminului moonlight in care eu eram situat la geamul din B iar el la portile din B il invarteam dupa geamul din B si mi-am dat o seringa pentru heal dupa care urmand sa sar in site si sa dau un fake defuse la bomba si sa tin geamul din B urmand sa il omor si sa dau defuse la bomba, iar in timpul defusului am primit slay, urmand ca in chat sa scrie ce am prezentat in dovezile de mai sus.
Nu am sa dau reply la cererea mea, daca vreau sa adaug ceva dau edit la cererea facuta si adaug acolo ( altfel primesc T/C si cererea este respinsa ): DA
 

moonlight123

leganar
Joined
Jan 19, 2021
Messages
34
Reaction score
1
Location
Gorj
Nu stiu daca observii dar motiv pentru ban este simplu pentru limbaj, asa cum prezinti si tu in dovezile tale, acel "da te n mortii ma tii" mi a fost adresat mie (cel care ti a dat slay) iara faza cu heal-ul (seringa) din cate stim cu totii, este interzis in combat, iar fiind la un 1v1 cu nici macar 2 metrii intre adversari cred ca se considera combat.
Dovada din partea mea :
 

Tibster

hall of fame
Joined
Jun 5, 2011
Messages
3,661
Reaction score
418
Age
30
Location
Bucuresti
Nu stiu daca observii dar motiv pentru ban este simplu pentru limbaj, asa cum prezinti si tu in dovezile tale, acel "da te n mortii ma tii" mi a fost adresat mie (cel care ti a dat slay) iara faza cu heal-ul (seringa) din cate stim cu totii, este interzis in combat, iar fiind la un 1v1 cu nici macar 2 metrii intre adversari cred ca se considera combat.
Dovada din partea mea :

Vezi ca nici tu nu esti sfant.

Sa zici mersi ca ai scapat doar cu ban temporar. Pentru limbaj trivial de genul se primeste permanent.
 

aLx-

leganar
Joined
Jul 30, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Location
Romania
Okay inteleg, dar erai in porti B si eu la geam B daca tu consideri ca aia nu e distanta destul de mare plus ca am dat seringa nu !medic la care seringa are o animatie si sunet si plus daca te uiti la Damage Taken ti-am dat 167 in 7 hituri ceea ce rezulta ca si tu ti-ai dat heal 100% si s-a si auzit plus faptul ca tu m-ai luat in batjocora cu "mai da-ti heal panaramo" care din privinta mea nu prea e limbaj de admin "panaramo" normal ca o sa iti zic inapoi ceva doar nu te asteptai sa stau sa ma faci tu in toate halurile mai ales tu fiind un grad pe server.
 
Joined
Nov 1, 2020
Messages
360
Reaction score
33
Age
27
Location
Oradea
ai noroc ca ai scapat asa ieftin , si crede-ma , cand stai toata ziua / noapte cu oamenii ca tine care se feresesc de gloante si dau la medkit si la seringi de iti vine rau ... si incalca regulamentul in proportii de 95% , iar cand li se atrage atentia sau se da asupra lor o comanda gen slay sau kick ... face-ti ca trenu pe aburi la plecarea din gara ... pai scuza-ma , suntem oameni avem anumite scapari .
data viitoare ai mare grija , exact cum a spus tibs mai sus , pentru acel limbaj , eu personal te invitam cu alt cont steam , sau ramaneai banat permanent , next time ai grija mai mare .
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top