O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie Dani

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

ZEEENNNNNNNNNNN

leganar
Joined
Nov 12, 2017
Messages
4
Reaction score
0
Numele dvs: El Veterano
Numele adminului reclamat: Dani
Data si ora: 24/10/2023 - in jurul orei 18:55 - 19:05
Motiv reclamatie: Salutari, nu vreau sa fiu absurd si nici nu sunt adeptul reclamatiilor dar m-a adus in starea aceea de a face reclamatia asta, am inteles ca are gradul acela de "manager" ( macar in jocuri ) , doar ca s-a ajuns la prea mare suferinta/abuz din partea lui, am revenit pe Laleagane de circa o saptamana-doua (aproximativ) si l-am tot vazut facand anumite abstractii de la jocul acesta si luand totul personal si se ataca din orice punct de vedere., am evitat sa fac screenshot-uri sau sa ma bag in seama cu el sa ma dau in altele doar ca acum s-a ajuns la niste abuzuri d-astea de functie si nu-mi plac... asa ca am luat decizia de a face totusi reclamatia asta , poate reuseste cineva sa ii scoata aerele alea din cap ... Deci primul motiv ar fii -> Schimbarea absurda a mapei, eram pe inferno2se , a dat vot-ul respectiv , s-a decis mapa , runda era in desfasurare si zice last ( el era viu ) , se joaca toata lumea 10-20 secunde brusc moare Dani , nu trece nicio secunda si schimba mapa
) se poate vedea tot cursul pe log-uri presupun... Numai bine, incepem mapa urmatoare si un baiat , nu-l cunosc, a inceput sa ii zica lu dani ceva de genu "Asa se schimba mapa dani ? Mori tu si schimbi cum vrei" ? ( bine , am inteles , poate avea comanda bagata in consola si a apasat din greseala , inteleg ... sau poate la nervi ? In fine, continuam ) brusc baiatul primeste Kick , revine pe server si nicio problmea, intre timp m-am bagat si eu si l-am intrebat de ce i-a dat kick respectivului ca a zis / intrebat ceva normal ( la fel , se pot verifica log-urile ) si brusc si eu dintr-o data kick ca l-am intrebat ceva si chiar eram curios de un raspuns ferm si fair-play din partea lui ... da avand in vedere ca are admin , el poate executa kick-ul si nu poate raspunde ... ( poza e asta din ce mi-a ramas prin consola ) ) iar in poza urmatoare puteti observa faptul ca acest baiat ( Crysty ) ii spune pur si simplu "Ce comportament pe el" si iar kick , dupa care m-a frustrat sincer si i-am spus ca e o "suferinta" dupa care baiatul clar s-a atacat pentru ce am spus si in loc sa imi dea gag sau ceva sa nu-l mai deranjez a sarit direct in comenzile acelea superioare si a abordat mai usor pentru el direct banul ca da, avem o "functie" si putem sa abuzam de ea ( ) . Ba da, poate ca sunt eu fraier si ma enervez si ma descarc injurand dar n-o sa aleg sa intru intr-un staff atata vreme cat stiu ca am problema asta, dar tu ? Ce scuze ai odata ce spui ca te enervezi sau ca urmeaza sa te enerveze o persoana ( ) avand in vedere inca odata faptul ca esti admin si ba chiar un rang destul de marisor "manager" , o iei asa aiurea ca te enerveaza 2-3 persoane ca te omoara 2-3 runde la rand sau ca te ia la misto ( neinjurand ) , nefacand fata si avand nervii aia la acoperis incepi sa ii banezi aiurea ? Ma rog, nu sunt in masura eu sa iau decizii si sa spun care,ce si cum ... aveti toate detaliile, log-urile pe care le puteti verifica si absolut tot ce e necesar cat sa puteti lua o decizie, daca se considera ca e nevinovat, imi cer scuze dar eu unul consider asta un abuz de functie si tin sa mentionez a N oara ca nu e prima data si sunt constient ca n-o sa fie nici ultima .

Dovada (Print la consola sau demo): Pozele sunt mai sus ( cu fiecare etapa a discutiei acestiea ) .
 

xCrysti

leganar
Joined
Oct 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Salut ai fost pe sesiune cu mine in acelasi timp cand am primit si eu kick de 2 sau 3 ori pe motiv ca am spus dc a schimbat mapa la jumatatea rundei foarte urat din partea lui si acel comportament neadecvat ...
 

ZEEENNNNNNNNNNN

leganar
Joined
Nov 12, 2017
Messages
4
Reaction score
0
Da, am fost pe aceeasi sesiune de abuzuri cu kick-uri ulterior eu luand ban :)) In orice caz, imi asum faptul ca probabil l-am jignit spunand "suferinta" si s-a atacat, o sa am grija pe viitor , repet nu suntem in masura noi sa spunem ce e adecvat si ce nu... Eu unul am considerat asta fiind un abuz si care n-a fost facut doar cu mine si n-o sa fiu nici prima nici ultima persoana... Lasam pe cineva in functie sa traga o concluzie si sa ia o masura.
 

xCrysti

leganar
Joined
Oct 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Din punctul meu de vedere Adminul respectiv dani poate a donat pentru functia sa dar monderatorii servarului ar trebuii sa ia in considerare ca poate pierde mai mult daca acest admin Dani abuzeaza de functii si kikuri si ban si mai ales ca eu unul nu l am deranjat cu absolut nimic sau sa ii fii vorbit urat se poate vedea treaba asta. El prin ce face inlatura potentialii playeri care pot dona pentru functionarea serarului si or sa aiba numai de pierdut cu el dar asta e problema lor nu a noastra pentru ca eu unul m am simtit deranjat de asa comportament
 
Joined
Sep 26, 2019
Messages
495
Reaction score
444
Age
35
Location
Bucuresti
""""Dani : ca am dat enter din greseala si am schimbat mapa
dupa ce dadusem last
gen in mjilocul rundei
si au inceput sa ma futa la melodie
ca de ce fac asa , ca nu respect regulamentul
si le-ma dat kick
le-am* """""

A dat din greseala harta, dar asta nu-l scuza de acele kick-uri inutile doar pentru ca s-a enervat.
A zis ca nu vrea sa vin sa explice nimic pe forum.
Asa ca primeste suspend 3 zile.
 

Alex

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Aug 5, 2009
Messages
1,209
Reaction score
1,059
Age
31
Location
Lost in space
La fel ca la cealaltă reclamatie, sunteți niste specimene aparte, si tu si cristi. O sa ma ocup personal de voi, nu e problema. Nu sunteti voi in masura sa luati la rost un admin sau la misto.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top