O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA reclamatie anto

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

NeTeDu

banned
Joined
Sep 5, 2019
Messages
38
Reaction score
0
1. Numele tău din joc: fip
2. SteamID-ul tău: STEAM_1:1:444841187
3. Numele Reclamatului: anto
4. Motivul Reclamației: nesimtire+wall
5. Dovezi Photo/Video (imgur/YouTube):https://www57.zippyshare.com/v/whpXUS1U/file.html
6. Descriere detaliată a incidentului:deci, ma jucam chill ca baiatu pe cache si am murit si am stat spec pe un coechipier care o mers pe tot drumu din mid pana in heaven cu shift`u si domnu anto i-o iesit prefire ca si cum stia exact ca era acolo ..l-am intrebat de unde il stia si o inceput cu suferinte si arogante.Acuma ..stim toti ca pe publice nu se joaca try hard si sigur nu e global cu level 8-9 faceit rank c fpl etc ..cam asta o fost ce mi-o raspuns imediat dupa ce m-am luat de el ca are wall respectiv il stia prea bine : " de unde il stiai acolo ca ti-o venit cu shiftu" ? " sunt un zeu, de acolo il stiam " "du-te joaca-te cu boti ca esti slab" si arogante, dar din pacate s-a sters consola si n-am putut sa dau paste si dupa de mapa viitoare, m-am pus spec pe el si am facut demo
pe demo sunt rundele complete , n-am editat nimic si se vede foarte clar cum la echipa lui, respectiv CT nu se dadea info deloc si amicu meu tragea prin smoke, prefire , multe kill-uri cu deagle cand le face ii tremura tinta foarte excesiv ...si etc si nu vreau sa aud ca asa facea el din mouse ca nu cred ca in 2020 se mai foloseste mouse cu bila sau mai stiu eu ce boala de parkinson ai.Cand te prostesti si faci tu asa, nu dai cap cu deagle niciodata.. maxim 1 data de 2 ori daca esti bulanos da nu de fiecare data ...
eu o sa las demo aici si vreau ca voi sa trageti o concluzie :) multi jucatori s-au plans de el ca are ceva.Eu atata am avut de spus, din punctu meu de vedere are ceva foarte clar ! Daca voi ziceti ca nu are, nu ma bag iara peste voi poate sunt eu prea slab si mi-am iesit din maneca
7. Cum crezi că trebuie sancționat Reclamatul ?:
 

Noxious

leganar
Joined
Apr 12, 2018
Messages
247
Reaction score
4
Age
20
Location
houm
Contra nu mi s-a parut nimic suspect pe demo si fara dovezi in legatura cu al doilea incident de pe cache nu se poate face nimic.
 

el janitos

leganar
Joined
Jun 23, 2020
Messages
10
Reaction score
0
Age
23
Contra din videoclip nu reiese ca ar utiliza vreun program extern, iar in legatura cu nesimtirea sunt dovezi insuficiente.
 

ionwww

leganar
Joined
Nov 27, 2019
Messages
144
Reaction score
1
Location
Bucuresti
argumente si dovezi insuficiente, vom vorbi despre suferintele staff ului la sedinta, pe demo nu vad nicio faza suspecta
cerere respinsa tc
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top