O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Parere - LuCaS

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Mar 26, 2019
Messages
107
Reaction score
164
Age
27
https://www118.zippyshare.com/v/pYl2OlYG/file.html


Uita-ti-va la demo pe 1/4 sau 1/2 slow .
Se vede clar ca nu face recoil control , tras-ul / shooting-ul e asistat mereu , are mereu acelasi pattern si toate gloantele merg in punct fix chiar si la distanta mare .
Nu merge in sus mai mult de 1mm. Nu poti sa controlezi recoil mereu cu acelasi patern , nu esti robot , uneorii tragii si mai sus si mai jos .
Si cand are 3-4 adversari , in timp ce trage tot controleaza si muta perfect pe celalt om .
LA USP nu face tap shooting , trage foarte repede acolo se vede mai bine ca nu sare recoiul deloc .


Dar , domnii mei mai priceputi , o parere .
 
Joined
Mar 26, 2019
Messages
107
Reaction score
164
Age
27
0:13 ; 0:40 ---- 0:43 trage in cutie si apoi se duce tinta pe umar la ala dar face hit lawl. - si dupa ce ia HS playerul ala inca continua sa faca sus-jos-sus-jos fara sa traga deoarece nu e glont . dar daca are macro/script tinta face sus/jos si fara sa mai ai gloante .

Mersi pentru video - asa se poate vedea mai bine ce si cum .


La fix minutul 1:00 dinou trage in zid - apoi misca tinta - dar loveste in zona HS la fel ca la 00:40


Si la ultima faza din video la pod casa , cred ca i-a luat razna , erau 5 adversari , nu mai mergea optim .

1629035234990.jpeg
 
Last edited:
Joined
Mar 4, 2021
Messages
220
Reaction score
290
Location
UK
nu prea ma pricep si nu ma bag , dar eu vad in mai multe faze din demo asta ca are recoil ( min 1,14 - 1.20 ) ( sec 28 -36 )
e parerea mea ( foc cu foc tine apasat shfit in timp ce trage )
 
Joined
Mar 26, 2019
Messages
107
Reaction score
164
Age
27
Nu e detectat pentru No recoil . La macro nu iti anuleaza recoilul , il controleaza .
Nici nu am zis de no recoil......................fazele sunt pentru silent / assisted shot . Trage aleatoriu pe langa playeri si se vede in demo cum omoara
Face mereu acelasi pattern ( model, shape, pattern, design, form, type ) de control .
Daca nici asta nu e asistat , nici nu era nevoie de slowmotion la demo sa fie evident . Atunci mai da-l in colo ca ne bagam toti assisted shot si aia e . Cine apasa primul pe click castiga .
 

SUBLlME

leganar
Joined
Oct 25, 2017
Messages
16
Reaction score
3
Salut,
Din video-ul urcat pe youtube e imposibil sa-ti dai seama daca are wall sau nu, parerea mea...
Dar in schimb am vazut demo-ul si tin sa cred ca are wall!

Cat despre ceea ce spunea Sairentokira, e greu sa-ti dai seama, cel putin din punctul meu de vedere...

Seara buna!
 
Joined
Sep 26, 2019
Messages
495
Reaction score
444
Age
35
Location
Bucuresti
Salut,
Din video-ul urcat pe youtube e imposibil sa-ti dai seama daca are wall sau nu, parerea mea...
Dar in schimb am vazut demo-ul si tin sa cred ca are wall!

Cat despre ceea ce spunea Sairentokira, e greu sa-ti dai seama, cel putin din punctul meu de vedere...

Seara buna!
Din video-ul urcat pe youtube este suficient sa-ti dai seama ca omul trage asistat...
Despre asta este vb, gloantele lui sunt fixe desi reculul este vizibil si in slow motion ca arma trage in sus de la 2 gl in sus...
Plus ca trage langa jucatori si le da HS, pt asta era video nu pt Wall, nu poti spune ca are wall in contextul in care iese pe jucatori in punctele strategige in care mereu sunt inamici.
 
Joined
Mar 4, 2021
Messages
220
Reaction score
290
Location
UK
Si atunci de ce mai dezbatem aici? Dacă esti sigur ca are asumați decizia , ban
A tras un încărcător și nu a nimerit mai nimic la balcon spre baza tero ultima faza , în prima faza din demo il ratează pe ala ii trece pe sub nas noroc ca ala se întoarce ca îl scapa ,
 
Last edited:
Joined
Mar 26, 2019
Messages
107
Reaction score
164
Age
27
Pentru ca nu e ce găsești pe net : "how to hack cs 1.6 2021".
De aceea am postat la păreri.
Nu știu dece spui ca ratează, n am zis ca are AIM!!!! Trage urat și ii așteaptă.
Trage asistat, ajutat, scriptat, buguir. D aia l am pus aici, ca dacă era secțiune în regulament ii dădeam ban. Nu se specifica nimic în regulament.

E curat dacă nu face doar Headshot,sau dacă nu se plimba fix prin wall... Alea is codurile evidente, pe aia sa i baneze un admin de 5 luni.
Eu ii urmaresc pe ăștia "pro players".
Daca îmi spune cineva ca asta joaca default și ca nu are macro sau script sau cine știe ce mai poate fi, poate fi chlenix. La chlenix nu tragi doar Headshot cu primul glonț, și dacă tragi 5 pe lângă nu te lasă codu sa îl omori pana nu tragi la chest Headshot. De acolo poate sa aibe atâtea ratări. Dar când omoară, CAND FACE KILL DUPA 10 MISS URI, FACE CU HEADSHOT!!!


Decizia îți aparține, eu nu mai știu cum sa fac...Nu o sa fug la alții ca mistreții când dau de greu, dar o sa le dau ban doar la aia "hack 2021 YouTube."
LA steam on, care nu s curați dar nici nu au pe fata codul,ies și ii las sa se joace, scriptatii vieții. Decât sa ma chinui fără rezolvare.
Nu exista în regulament legat de situația asta . Găsiți o regula.


Cred ca merita TC, ca nu sunt minim 3 păreri la fel, deci...
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top