O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

PROPUNERE Mr.AtAkANNN

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Sep 3, 2017
Messages
62
Reaction score
6
Age
24
Nick: Mr.AtAkANNN
Descrie-ne Propunerea: Am vazut ca la fiecare sfarsit de luna se reseteaza levelul (faceit level) pe server si daca s-ar putea sa nu se mai reseteze in fiecare luna levelul si sa o faceti la 2-3-4 luni !
Cu Ce Crezi Ca Ne-ar Ajuta? : Mie unul imi place sa imi arate ca am level mare si fix atunci cand il fac se reseteaza levelul si parca am tras degeaba sa ma chinui sa il fac , eu zic ca poate mai sunt alti baieti care gandesc ca mine si trag sa faca levelul si gand sa faca lvl 10 pac se sfarseste luna si e asa putin nasol , eu nu zic sa nu resetati levelul dar sa nu o mai faceti la fiecare sfarsit de luna , ma gandesc ca ar atrage mai mult playerii sa traga sa faca level pe server ! Multumesc !!!
 

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,542
Reaction score
772
Age
30
Location
Bucharest
Sistemul de rank este facut pentru a recompensa jucatorii cu vip. Daca dam reset la 3-4 luni nu mai are farmec. Plus ca rolul resetarii lunare este sa tina jucatorii pe server pentru a intra in top3 si pentru asta trebuie sa stea pe server mult si automat se populeaza serverul. Daca joci zilnic si mult automat faci level repede. Daca sti ca se reseteaza la 3-4 luni nu mai ai tragere de inima sa intri zilnic si nu mai intra nimeni stiind ca dai vip de 3 ori pe an in loc sa dai lunar.
Daca vrei sa joci cu lv 10 mai mult atunci joaca mai mult, faci level 10 mai repede si joci mai mult cu el. Este simplu
O sa las topicul deschis pana diseara sa aflu parerea celorlalti dar te asigur ca si ei vor gandi la fel, este logic
 
Last edited:
Joined
Jan 27, 2015
Messages
552
Reaction score
49
Location
Craiova
Eu unul sunt pro si cu ce a zis băiatul.
Se poate modifica pluginul, sa dea reset la top scor, top time , iar levelul sa se faca mai greu si sa se reseteze la 2 luni
 

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,542
Reaction score
772
Age
30
Location
Bucharest
Eu unul sunt pro si cu ce a zis băiatul.
Se poate modifica pluginul, sa dea reset la top scor, top time , iar levelul sa se faca mai greu si sa se reseteze la 2 luni
Levelul nu este separat, este legat de scor. Resetezi scor se reseteaza si nivelul.
 

repLayyy

leganar
Joined
Dec 24, 2019
Messages
3
Reaction score
1
Age
28
P
Sistemul de rank este facut pentru a recompensa jucatorii cu vip. Daca dam reset la 3-4 luni nu mai are farmec. Plus ca rolul resetarii lunare este sa tina jucatorii pe server pentru a intra in top3 si pentru asta trebuie sa stea pe server mult si automat se populeaza serverul. Daca joci zilnic si mult automat faci level repede. Daca sti ca se reseteaza la 3-4 luni nu mai ai tragere de inima sa intri zilnic si nu mai intra nimeni stiind ca dai vip de 3 ori pe an in loc sa dai lunar.
Daca vrei sa joci cu lv 10 mai mult atunci joaca mai mult, faci level 10 mai repede si joci mai mult cu el. Este simplu
O sa las topicul deschis pana diseara sa aflu parerea celorlalti dar te asigur ca si ei vor gandi la fel, este logic
daca tot s-a adus vorba de vip pentru top 3 ..pe noiembrie cand se baga ?ca deja suntem la jumatea lui decembrie
 

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,542
Reaction score
772
Age
30
Location
Bucharest
P

daca tot s-a adus vorba de vip pentru top 3 ..pe noiembrie cand se baga ?ca deja suntem la jumatea lui decembrie
Vip urile s au dat. Se iau in calcul doar jucatorii care nu au vip si se exclud orele de la spec.Daca ai nelamuriri ma poti cauta pe steam.
 
Joined
Sep 3, 2017
Messages
62
Reaction score
6
Age
24
Dar daca levelul este legat de top si cand resetati top-ul se reseteaza automat si level-ul atunci nu are rost eu am crezut ca dati reset separat , eu nu m-am referit sa dati reset la top la 2 3 luni , doar la level !
 

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,542
Reaction score
772
Age
30
Location
Bucharest
Dar daca levelul este legat de top si cand resetati top-ul se reseteaza automat si level-ul atunci nu are rost eu am crezut ca dati reset separat , eu nu m-am referit sa dati reset la top la 2 3 luni , doar la level !
Din pacate este legat de tot. Plus ca si daca ar fi separat nu prea ar intelege lumea prea multe legate de concurs vazand ca level-ul din tab se reseteaza mai greu fata de puncte si ore si ar fi bulversati, majoritatea fiind copii :) Asa ca mai bine le lasam cum sunt, momentan. Pe viitor avem in plan sa schimbam sistemul de ranks si va implica anumite notificari cand esti mort + multe alte lucruri. In prezent lucram la altceva, dar in viitor vom implementa lucruri noi.
Multumim de propunere, ma bucur ca ne-am lamurit

Topic Closed
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top