O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Cerere Unban

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

NukE-

leganar
Joined
Jan 8, 2021
Messages
3
Reaction score
0
Location
Romania
Astept si eu o dovada , dc cand un player joaca bine repede i se da ban ? nu inteleg faza asta repede wh si aim
Joker, ti-a facut demo si el m-a rugat sa te banez pentru ca el nu avea acces la comanda.

Il asteptam sa posteze dovada.

Multumesc!

astep dovada , si nu mai da-ti banuri aiure , pentru ca un jucator joaca bine
 

Royaljok3r

leganar
Joined
Dec 15, 2020
Messages
12
Reaction score
9
Location
Bucharest
Ai fost raportat de mai multe ori +am cerut sfatul Adminilor printre care s a sugerat sa iti dam ban +inainte sa iti fac demo te uitai prin pereti cu tinta si tot trageai cu deagle si nimereai numai cap
dovada 1 :
dovada 2:
dovada 3:
 

Royaljok3r

leganar
Joined
Dec 15, 2020
Messages
12
Reaction score
9
Location
Bucharest
Ai fost raportat de mai multe ori +am cerut sfatul Adminilor printre care s a sugerat sa iti dam ban +inainte sa iti fac demo te uitai prin pereti cu tinta si tot trageai cu deagle si nimereai numai cap
dovada 1 :
dovada 2:
dovada 3:

calitate este proasta pe full screen din cauza la youtube
 

Asteria

mademoiselle
Joined
Oct 22, 2020
Messages
129
Reaction score
36
Singura faza 'ciudata' mi s-a parut in primul demo, dar nu pot zice ca are wall pentru ca pe cbble se tine de obicei acolo cu awp.. nu a tras prin pereti, doar a tinut la window, parerea mea. Pro unban.
 
Joined
Nov 30, 2020
Messages
32
Reaction score
4
Location
Romania
PArerea mea lasati-va drq de admin. Nu este nimic suspect in demo chiar deloc . Nush cine ti-o zis ca are wall sau ca dai ban ca X Y Z are wall si ca am demo asa pot sa iti dau si tie spirit ban ca are altu demo pt tine . Chiar nu are nimic toate kilurile is comune . IN favoarea ta te-as sfatui sa mai inveti sa depistezi un codat fara suparare sau daca nu stii cheama alt admin sa ai si o a2-a opinie . Pro unban
 

NukE-

leganar
Joined
Jan 8, 2021
Messages
3
Reaction score
0
Location
Romania
astep si eu unban , si nu mai da-ti admin la oameni care nu se pricep
 

Asteria

mademoiselle
Joined
Oct 22, 2020
Messages
129
Reaction score
36
astep si eu unban , si nu mai da-ti admin la oameni care nu se pricep
Te rog sa nu mai faci spam si asteapta decizia unui fondator. Iar in legatura cu “nu mai dati admin celor care nu se pricep” .. incearca sa fii mai intelegator si sa lasi aroganta. Poate unii sunt la inceput si invata si poate ca plangerile playerilor influenteaza si tot ce vor sa faca e sa ajute la momentul de fata, crezand ca ceea ce fac este bine. De aceea exista forum-ul, cand apar astfel de situatii si neintelegeri, nu e nevoie sa fii arogant si sa arunci cu venin in alte persoane doar pentru ca gresesc, cum sunt sigura ca faci si tu, doar suntem oameni cu totii. :)
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top