O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPINSA Cerere unban DamiaN

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Damian beleaua

leganar
Joined
Mar 15, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Nick-ul tau : DamiaN_
Profilul tau de steam :https://steamcommunity.com/profiles/76561199492639505/
Adminul care te-a banat : Beasty
Ai Prime : DA
Motivul pentru care ai primit BAN : hack /ca nu am main
Data si Ora banului :data:15.03.2024/ ora 17.46
Buna seara,i am transmis adminului ca nu am un main ,dar pot veni pe discord pentru o verificare fara probleme ,iar acesta mi a oferit cu multa dragoste un ban.Pot veni pe discord oricand la o verificare fara probleme. O seara frumoasa sa aveti.❤️
 
Joined
Jul 13, 2022
Messages
280
Reaction score
112
Location
Suceava
Da banul a fost acordat de mine,ai declarat ca nu ai main.Seteaza profilu pe public sa putem vedea si noi orele tale.Ai cont nou nout,level 1 mi ai facut 14 cu 6 la un cont nou.Se vede clar ca ai wall si aim,La cel din banana noscope direct cap.Contu tau pe faceit finder e facut din 3.4.2023.Rezuma ca timp de un an tu nu ti ai cumparat prime sa faci un service medal.Parerea mea e ca ai un cont secundar.Fii sincer si posteaza aici restu conturilor de pe care ai jucat,daca sustii ca nu ai main.Noi verificari in pc si partajari nu facem.Ce se afla pe filmare rezuma cum joci si tragem o concluzie.Cei mai ciudat e ca nu ai meciuri pe cont nici pe cs2 nici pe cs:go,fara compe fara premier fara wing fara nimic.Cont null si faci 14 cu 6.
Intrebarea e::Ce i cu contu asta? Ce faci cu el? Pentru ce il folosesti? Tu timp de 1 an ai jucat doar publice cu asemenea cont?

Demo

20240315174524_1.jpg
 

Damian beleaua

leganar
Joined
Mar 15, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Salut ,im cer scuze de intarziere .
1. "Ce i cu contu asta?" Asta este singurul meu cont pe care il folosesc sa ma joc.
2. " Ce faci cu el?/ Pentru ce il folosesti? " Contul asta este singurul pe care il detin si il folosesc pentru a ma juca doar cs ,contul a fost folost doar pentru servare publice deoarece machmaking nu imi place . Contul are 100 ore jucate pe cs go pe alta comunitate ggez ,contul il folosesc doar pentru a ma juca 1 2 ore dupa ce vin de la munca . Cea ce ai postat tu nu mi se pare nimic extraordinar . Contul de steam este pe public. Repet pot veni oricand la o verificare fara probleme. Va urez o noapte buna si sper ca se va rezolva .❤️
 

Attachments

  • unknown_2024.03.19-19.30_1.png
    unknown_2024.03.19-19.30_1.png
    488.2 KB · Views: 3

Damian beleaua

leganar
Joined
Mar 15, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Salut ,im cer scuze de intarziere .
1. "Ce i cu contu asta?" Asta este singurul meu cont pe care il folosesc sa ma joc.
2. " Ce faci cu el?/ Pentru ce il folosesti? " Contul asta este singurul pe care il detin si il folosesc pentru a ma juca doar cs ,contul a fost folost doar pentru servare publice deoarece machmaking nu imi place . Contul are 100 ore jucate pe cs go pe alta comunitate ggez ,contul il folosesc doar pentru a ma juca 1 2 ore dupa ce vin de la munca . Cea ce ai postat tu nu mi se pare nimic extraordinar . Contul de steam este pe public. Repet pot veni oricand la o verificare fara probleme. Va urez o noapte buna si sper ca se va rezolva .❤️
Revin cu inca o adaugare ,m am uitat de 3 ori deja la clip si inafara de noscope ul de pe banana ,care iti zic sincer a fost bulan maxim nu vad nimic =]]],o seara buna
 

Damian beleaua

leganar
Joined
Mar 15, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Eu cred ca tu glumesti ori o faci pe stii tu ce, nu noi trebuie sa te convingem pe tine aici, tu pe noi :)))))))
mare sef ,a pus colegul tau un video cu un singur kill bun si tu imi dai o poza cu un profil care nu este al meu ,normal ca nu mi ai aratat nimic .Daca vin si iti spun de n ori ca pot veni la o verificare sa vezi ca nu am nimic ,nu stiu dc o lungesti atata. Puteam sa vin dis si sa iti arat ca n am nimic si termina tot.
 
Joined
Dec 19, 2021
Messages
207
Reaction score
89
Age
16
Location
Constata
Contra unban,pe demo se vede clar ca nu joci de 150h(movement,tras etc),iar asta rezulta ca mai ai si alte conturi fie cu vac,fie fara.
 

G4BR13L

Awp/Strike.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Mar 6, 2022
Messages
160
Reaction score
26
Age
32
Location
United Kingdom
mare sef ,a pus colegul tau un video cu un singur kill bun si tu imi dai o poza cu un profil care nu este al meu ,normal ca nu mi ai aratat nimic .Daca vin si iti spun de n ori ca pot veni la o verificare sa vezi ca nu am nimic ,nu stiu dc o lungesti atata. Puteam sa vin dis si sa iti arat ca n am nimic si termina tot.
CONTRA UNBAN
Smecheria cu controalele in calculator numai merge in nici un caz de ceva timp, numai insistati ca stim deja ca merg codurile si pe stick-uri, cheat boxes care se vand si pe amazon etc etc
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top