O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Cel mai frumos server din LLG?

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

mDk -

banned
Joined
Mar 18, 2013
Messages
341
Reaction score
277
Age
29
STAR.LALEAGANE.RO # Cs1.6
BUCURESTI.LALEAGANE.RO # CSGO

pentru cei ce au dat haha
WDQWEWD.PNG


imi pare rau pentru ca nu am putut sa iau toate canalele intr-o pagina kiss !
 
Last edited:

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,562
Reaction score
778
Age
30
Location
Bucharest
Serban, esti membru in staff-ul Laleagane, in aceasta comunitate frumoasa si totusi vad ceva ciudat. Cine nu mentioneaza serverul One ca fiind cel mai frumos server le dai "haha". Poate ma lamuresti si pe mine unde este amuzamentul sa rad si eu. Din ce am observat lumea isi exprima opinia si tu membru staff razi de ei. Asa exemplu dai tu? La celalalt baiat din staff-ul de la One nu am asteptari, tu fiind in staff-ul LLG am pretentii :)


Ps: STAR.LALEAGANE.RO un server de cs 1.6 de nota 10 unde mereu te simti bine
 
Joined
Jun 6, 2020
Messages
531
Reaction score
153
Location
inima ta
Am vorbit cu UNNE in legatura cu ce s-a intamplat, cu "haha-urile" pe care le-am acordat, nu sunt date cu ura, tin sa mentionez ca-mi pare rau daca am suparat pe cineva, pana la urma acesta este un topic unde ne putem exprima fiecare parerea, repet, nu sunt date cu ura, numai bine! ;)
 
Last edited:
Joined
Dec 17, 2020
Messages
223
Reaction score
85
Location
Sighisoara
Nu văd de ce este ura aceasta între servere și de se ajunge la astfel de lucruri care nu își au rostul !
Fiecare dintre noi reprezentăm această comunitate ! În această comunitate nu este doar un singur server, sunt numeroase servere care toate reprezintă comunitatea ! În opinia mea ați făcut un gest foarte urât !
 

UNNE

hall of fame
Joined
Apr 3, 2011
Messages
3,098
Reaction score
1,178
Dupa mine cel mai frumos server din LLG este DRX-ul.
Un server de deathrun classic care din pacate este aproape in permanenta gol...:sneaky:
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top