O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[ACCEPTATA] Cerere Debanare : Ek^Tiger

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

EkTiger

leganar
Joined
Jul 10, 2021
Messages
3
Reaction score
0
Location
Bucuresti
Nick-ul dvs.: Ek^Tiger
Nick-ul adminului: ezra
STEAM:ID (numeric - format STEAM_0: ) : STEAM_0:1:485289570
IP [ VERIFICA AICI ]: 83.166.197.246
Prime [ON/OFF] : ON
Dovada Prime [SS in Game]: Prime
Motivul pentru care ati fost banat ( VERIFICA AICI ): hai cu un cont un pic mai mare, ce zici?
Data,ora si harta cand ati fost banat (cu aproximatie): 10.07.2021,18:21,Mirage.
Dovada (screenshot consola): Console
Nu am sa dau reply la cererea mea mai mult de 2 ori( altfel primesc T/C si ramane BAN-ul) [ DA/NU ] : DA
 
Joined
Aug 8, 2020
Messages
175
Reaction score
6
Age
18
Location
Romania
Ai foarte multe conturi cu vac la prieteni , culmea e ca toate sunt destul de recente , mai toate conturile sunt conturi de tip "fantoma" , level 0 , orele pe privat si doar un prieten ,mai exact chiar pe tine tiger
 

EkTiger

leganar
Joined
Jul 10, 2021
Messages
3
Reaction score
0
Location
Bucuresti
Ai foarte multe conturi cu vac la prieteni , culmea e ca toate sunt destul de recente , mai toate conturile sunt conturi de tip "fantoma" , level 0 , orele pe privat si doar un prieten ,mai exact chiar pe tine tiger
Da , multi dintre priteni mei au facut alte conturi noi
Ai foarte multe conturi cu vac la prieteni , culmea e ca toate sunt destul de recente , mai toate conturile sunt conturi de tip "fantoma" , level 0 , orele pe privat si doar un prieten ,mai exact chiar pe tine tiger

Ai foarte multe conturi cu vac la prieteni , culmea e ca toate sunt destul de recente , mai toate conturile sunt conturi de tip "fantoma" , level 0 , orele pe privat si doar un prieten ,mai exact chiar pe tine tiger
Eu nu stau sa vad cn are Vac sau conturi fantoma , da ei au orele pe only friends si nu stiu dc , si in legatură cu acel cont fantomă care ma are decat pe mn la prieteni , este un vechi prieten nu sa jucat cs go , e un priten de pe alt joc care și-a facut alt cont pentru că acela era "virusat" din cate am inteles.
Eu atat va spun sincer ca nu am jucat cu hack in viata mea , si ca nu detin alt cont inafara de acesta .
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top