O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA ► ANUNT PRINCIPAL ◄

renatscobioala

leganar
Joined
Feb 1, 2019
Messages
4
Reaction score
0
Age
23
Re: ANUNT PRINCIPAL

Incepand de la Administrator in sus sa oferim o suma de credite pe luna pentru treaba pe care o faceti pe server si pe forum. Cine doreste credite trebuie sa fie activ si pe forum si pe server si va primii Administrator sau grad mai mare . Detalii mai multe la Anunt II.
Creditele se vor acorda la fiecare inceput de luna in modul urmator .
Administrator 5000 credite / luna
Trusted 10000 credite / luna
Co owner 15000 credite / luna


Anunt I
De acum inainte daca o sa apara probleme in staff / certuri etc puteti sa il contactati si pe Nutzu , nu doar pe mine sau s4kal.
Am incredere ca stiu ce face , de atata timp face treaba foarte buna , ajuta serverul cu multe lucruri si merita increderea mea si a lui s4kal.
Daca Nutzu va decide ca cineva merita +1 sau -1 voi aplica acea decizie.
Va rog sa ii respectati orice decizie o ia si in caz de nemultumiri sau alte cele puteti sa imi lasati mesaj , dar nu cred ca se va ajunge la asta pentru ca sunt sigur 100% ca va lua decizii bune.

Anunt II
Incepand de astazi cine va dorii grad mai mare decat Moderator ( primul grad cu acces de ban ) va trebuii sa fie activ si pe forum , nu doar pe server . Ce inseamna activ pe forum ? Daca apare o postare sa raspunzi la ea in maxim 24 ore ( cereri admin ) sau 48 ore ( cereri unban/ban/postari staff only)
Deci cine va face ce am spus mai sus va avea cu siguranta dupa o perioada de 7-15 zile up pana la al doilea grad de ban Administrator
Cine va dorii grad mai mare decat Administrator va trebuii sa fie foarte activ pe forum si pe server si sa vina si cu propuneri idei si alte cele .
De acum inainte cererile admin se vor inchide dupa minim 24 ore ( daca s-au strans minim 5 pareri )
Cererile unban/ban se vor inchide dupa minim 48 ore ( daca s-au strans minim 5 pareri ) ( varianta 2 : daca s-au strans minim 10 pareri se pot inchide in 24 ore )
Postarile staff only cu pareri demo in special , se vor inchide dupa minim 72 ore ( daca s-au strans minim 5 pareri )
Deci eu cred ca nu este greu sa raspunzi pe forum la cereri admin in maxim 24 ore sau 48/72 la cereri unban/ban respectiv postari staff only.

Am inteles.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top