O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

INTERVIU Daniel

LALEAGANE

It's all about gaming!
Joined
Sep 15, 2006
Messages
1,172
Reaction score
506
Website
laleagane.ro
REPORTER: Salut, iti multumesc ca ai acceptat acest interviu.
@Daniel: Salutare.
1617786302553.png


REPORTER: Spune-ne te rog, in ce perioada ai intrat in contact cu LaLeagane si care a fost prima impresie pe care ai avut-o?
Daniel: Primul contact l-am avut pe serverul Resita, eram atat de copil incat credeam ca pe server aveau voie doar locuitorii Resitei... 🧐

REPORTER: Care a fost motivul pentru care ai ales proiectele in care activai atunci?
Daniel: Proiectele principale in care am activat au fost Editor si MMO/Gaming Area (fiind super pasionat de gaming)

REPORTER: Ai avut dificultati pe durata parcursului tau in comunitate? Daca da, te rugam sa ne dai cateva exemple.
Daniel: Not really, cum poti avea dificultati pe un forum in care principalul scop este sa te distrezi? :D

REPORTER: Care a fost motivul real al retragerii tale? Se poate pune problema unei posibile tale reveniri in viitorul apropiat?
Daniel: Lipsa timpului liber in acea perioada, legat de revenire, daca pot aduce un + comunitatii, why not.

REPORTER: Care a fost primul tau sentiment/reactie cand ai intrat in staff-ul LaLeagane?
Daniel: N-am sa uit ziua cand am vazut ca am primit Moderator pe forum, a fost o senzatie inedita. :alien:

REPORTER: Daca ai avea ocazia sa schimbi 3 lucruri pe LaLeagane, care ar fi acelea? (in ordinea importantei)
Daniel: Sincer nu cred ca sunt in masura sa spun, mai ales ca nu am mai activat zilnic de cativa ani de acum.

REPORTER: Pe ce activitati/jocuri crezi ca ar trebui sa se axeze cat mai mult LaLeagane?
Daniel: Jocuri e-sports si cele care sunt in 'trending'.

REPORTER: Cum vezi comunitatea in momentul de fata si ce sfaturi le dai membrilor actualului staff?
Daniel: Vad ca merge intr-o directie foarte buna, mai ales strict pe partea de forum/website & features. As sugera implementarea unui sistem fain de donatii, dar cred ca deja este implementat/se lucreaza la asta. De asemenea sa nu fie hateri unii cu ceilalti. (in staff)

REPORTER: Cat de stransa a fost relatia ta cu membrii staff-ului din acea perioada?
Daniel: Foarte stransa cu super multi colegi din staff si nu numai, rupeam teamspeak'u si dota2/cs toata ziua.

REPORTER: Sunt persoane care te-au ajutat de-a lungul timpului si carora doresti sa le mentionezi numele?
Daniel: Da, doar ca sunt prea multe persoane sa le enumar pe toate aici, dar se cunosc foarte bine. HAIDEEEEEE

REPORTER: Tocmai am ajuns la final, doresti sa le transmiti ceva persoanelor care iti vor citi interviul?
Daniel: @youcon e gras :)

REPORTER: Iti multumesc pentru acest interviu si succes in ceea ce ti-ai propus!
 

Madutza

hall of fame
Joined
Feb 9, 2009
Messages
2,121
Reaction score
916
Location
In iad.
REPORTER: Spune-ne te rog, in ce perioada ai intrat in contact cu LaLeagane si care a fost prima impresie pe care ai avut-o?
Daniel: Primul contact l-am avut pe serverul Resita, eram atat de copil incat credeam ca pe server aveau voie doar locuitorii Resitei... 🧐

Asta a fost maxima, jur! =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Te astept in staff, daca consideri ca ai timpul necesar pentru a crea ceva frumos.
 

Kiwi

hall of fame
Joined
Mar 19, 2021
Messages
1,009
Reaction score
1,072
Location
Apartments, Mirage
Website
discord.gg
Chiar si asa imi imaginez ca era pioneer de articole la nivel de 2012


Off:Măcar văd ca apare ray william johnson la abonamente cand cautai trailer pentru jocul ăla
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top