O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA TrueLove

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

TrueLove

hall of fame
Joined
May 14, 2009
Messages
1,154
Reaction score
29
Location
Heaven
llgr.jpg
 

Shuya

Administrator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Sep 15, 2006
Messages
6,839
Reaction score
5,647
Location
/kernel
Va jucati cs:go ?
Ma joc si eu de un an ... si sunt lem.
Comunitatea la momentul actual pe asta se bazeaza. Jucam si suntem si noi care Global, care Supreme si asa mai departe.

Reveal: 
llgr.jpg
Impecabil, dupa cum ne-ai obisnuit. Totusi n-ar fi dat si mai bine ca LLG-ul sa fi fost 'pe spate', iar cadrul putin mai de sus?
 

TrueLove

hall of fame
Joined
May 14, 2009
Messages
1,154
Reaction score
29
Location
Heaven
Global / Supreme super :)
Poza pot sa o fac cum vreiu daca vrei sa o folosesti la ceva eu il fac ca nu iimi e greu :p


Multumesc Afganistanu
 
Last edited by a moderator:
Joined
Jul 31, 2015
Messages
1,732
Reaction score
101
Age
26
Location
Calarasi
Nu e doar talent, foarte mare parte este munca depusa. Salut [MENTION=12227]TrueLove[/MENTION]; , nu ma stii, pentru ca nu sunt de mult pe aici si nu m-am facut remarcat. Dar vreau sa iti spun ca am urmarit in mare parte portofoliul tau si am admirat munca ta. Vreau doar sa iti transmit sincere respecte pentru ceea ce faci si pentru ceea ce ai ajuns! Mult succes in continuare! :D
 

TrueLove

hall of fame
Joined
May 14, 2009
Messages
1,154
Reaction score
29
Location
Heaven
Nu e doar talent, foarte mare parte este munca depusa. Salut [MENTION=12227]TrueLove[/MENTION]; , nu ma stii, pentru ca nu sunt de mult pe aici si nu m-am facut remarcat. Dar vreau sa iti spun ca am urmarit in mare parte portofoliul tau si am admirat munca ta. Vreau doar sa iti transmit sincere respecte pentru ceea ce faci si pentru ceea ce ai ajuns! Mult succes in continuare! :D

wow xDenT e foarte mult iti multumesc si iti urez mult succes in design si in viata. Multumesc
 
Last edited by a moderator:

Tibster

hall of fame
Joined
Jun 5, 2011
Messages
3,661
Reaction score
418
Age
30
Location
Bucuresti
Felicitari TrueLove. Stiu ca am mai discutat noi pe steam, chiar ma invitasei la o joaca acum ceva vreme, insa nu prea ma mai joc matchmaking.
Spor!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top