O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Usage for hash tag: NeverSleep

  1. tastaturapgl

    RESPINSA Cerere unban Tastatura

    ...Ban Information Name: Tastatura IP: 86.120.191.159 Reason: . Unban Time: Permanent Ban Admin Name: * NORD.LALEAGANE.RO #N#NeverSleepAdmin SteamID: If you think you were banned unfairly, report this information to our website: www.laleagane.ro/forum/NORD...
  2. Madutza

    REZOLVATA Reclamatie NeverSleep

    ...mai si muncesc, you know) s-a oprit consola fix la injuraturile tale de 2 bani :( CSf, hal de founder ce sunt, nu stiu regulamentul...se pare ca il stie RbN si ti-a daruit un permanent :D Spor la joaca pe alte meleaguri, kiss. PS: Uneori ma mai numesc si #NeverSleep dar nu mai zice la nimeni.
  3. REZOLVATA Reclamatie NeverSleep

    ...IP: 62.231.106.76 Reason: limbaj Ban Length: 6 hours, 40 minutes Unban Time: 19:02:22 8/1/2023 Admin Name: * NORD.LALEAGANE.RO #NeverSleep Admin SteamID: Primesc ban de la acest admin , dupa ce jucatorul UNNE ma injura pe mine si tot serverul , ii scriu sa ii dea ban si imi iau eu ...
  4. ACCEPTATA Cerere unban CraZy

    Nickul vostru: CraZy- IP-ul (www.arataip.ro): 89.46.220.221 STEAMID-ul: STEAM_0:0:29944825 Motivul pentru care aţi primit ban: Aim Adminul care te-a banat: NORD.LALEAGANE.RO ##NeverSleep Ora aproximativă: 17 Dovezile tale (Print la consola):
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top