O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie ZASD

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

AlexandruBogdi

leganar
Joined
Mar 10, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Buna,ma numesc Alexandru si sunt jucator pe server-ul Alandala.
Din nefericire sa intamplat deja de nenumarate ori sa fim jigniti si strigati la noi de jucatorul ZASD,este un comportament inacceptabil si provocator.
Aces server a fost creeat pentru lumea care vrea sa se joace si sa se simta bine,dar din pacate in ultima vreme nu avem parte de asa ceva,suntem strigati la noi,suntem acuzati de nenumarate actiuni care nu sunt in favorul domnului ZASD,suntem amenintati ca primim ban/Gag si asa mai departe pentru lucruri/fapte care nu le-am comis.Mai pe scurt daca nu facem cum vrea el ,suntem atacati suntem jigniti,si suntem facuti in multe feuri,este un comportament foarte jignitor si inacceptabil.
Eu ca si persona privata nu pot accepta sa fiu jignit de cineva de la conducere pentru lucruri care nu le fac,respect regulile cu mare atentie si drag.
Jucatorul ZASD a dat ban oamenilor care nu au facut nimic,este strigator la cer,as dori sa vorbesc si in numele oamenilor care nu au curajur sa faca acest pas si sa depuna o plangere. Un exemplu,un jucator a trecut cu bomba pe langa un X ca sa verifice daca e cineva dupa colt,si pentru simplul fapt ca a facut asta i sa dat ban, pentru ca nu a pus bomba la momentul cand domnul ZASD a cerut !
Este un mod de conducere inacceptabil.Cu durere in suflet imi pare nespus de rau ca sa ajuns aici,dar nu mai pot accepta ca,cineva sa te injoseasca si sa te jigneasca,este dreptul meu sa nu trec prin asa ceva.! Nu am facut nimic.Nu sunt profesionist in acest joc si nu ma pot ridica la asteptarile domnului ZASD,si din ce stiu nici nu trebuie,ma joc sa ma relaxez,si sa profit de profesionalismul si siguranta care acest server are de oferit! Din pacare nici domnul ZASD nu poate juca la asteptarile implementate de dansul ! As dori sa fiu tratat cu respect si sa ma simt in siguranta.Mam saturat eu si presupun multa lumea sa fim strigati la noi ca si cand nu avem nici o valoare.Suntem nevinovati,eu si multa lume.Nu vrem decat sa ne jucam si sa ne simtim bine.Am din pacare probleme de sanatate,si datorita accestui comportament se intampla diverse simptome de care ma pot lipsi.
Imi pare inca o data nespus de rau ca sa ajuns in acest punct.
Cu tot respectul , Alexandru !
 

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,900
Reaction score
626
Salut!
Aici este modelul petru reclamatie:
Conform modelului, este nevoie de o dovada pentru a se putea lua masuri.
Fisierele log nu confirma cele reclamate. Nici cel de chat nici cel de ban.
Aici este regulamentul acestui server:
La punctul 5, pentru jucatori, vei afla cum se poate face o inregistrare a unei situatii necorespunzatoare, astfel incat sa ai ce posta la o viitoare alta reclamatie.
Topicul ramane deschis 24 de ore, in caz ca ai o inregistrare (demo) sau screenshot (poza la chat sau la consola) de prezentat, in sustinerea reclamatiei.
 
Joined
Nov 17, 2021
Messages
373
Reaction score
220
Salut
Eu nu l am văzut pe zasd sa dea banuri în situația spusa de tine mai sus , cel mult la microfon l am auzit spunând "stați la x slabilor care sunteți " ce e asa grav asta ?
El mereu încearcă sa aducă un joc cât mai echilibrat pe server pt a nu creea frustrări, disconfort unei echipe în dezavantaj .
Vă, ne ,,învață ce înseamnă acest joc si cum sa tineti un site in cazul CT iar in cazul T cum sa ajungeti in site ca o "echipa "
Nu trebuie atâta sensibilitate și atatea drame ..(nu spun doar în cazul tău..)., iar dacă chiar va simțiți deranjat de vocea lui îl puteți da pe mute (e comanda permanent din meniul cs-ului ,playerlist mai exact )
Te așteptăm la joc
Te salut și have fun .
 

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,900
Reaction score
626
Salut
Eu nu l am văzut pe zasd sa dea banuri în situația spusa de tine mai sus , cel mult la microfon l am auzit spunând "stați la x slabilor care sunteți " ce e asa grav asta ?
El mereu încearcă sa aducă un joc cât mai echilibrat pe server pt a nu creea frustrări, disconfort unei echipe în dezavantaj .
Vă, ne ,,învață ce înseamnă acest joc si cum sa tineti un site in cazul CT iar in cazul T cum sa ajungeti in site ca o "echipa "
Nu trebuie atâta sensibilitate și atatea drame ..(nu spun doar în cazul tău..)., iar dacă chiar va simțiți deranjat de vocea lui îl puteți da pe mute (e comanda permanent din meniul cs-ului ,playerlist mai exact )
Te așteptăm la joc
Te salut și have fun .
in chat, /mute
O dau un pic in off topic. Scrieti pe chat: /comenzi sau /motd sau /menu pentru a vedea o lista de informatii utile.
 

AlexandruBogdi

leganar
Joined
Mar 10, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Salut
Eu nu l am văzut pe zasd sa dea banuri în situația spusa de tine mai sus , cel mult la microfon l am auzit spunând "stați la x slabilor care sunteți " ce e asa grav asta ?
El mereu încearcă sa aducă un joc cât mai echilibrat pe server pt a nu creea frustrări, disconfort unei echipe în dezavantaj .
Vă, ne ,,învață ce înseamnă acest joc si cum sa tineti un site in cazul CT iar in cazul T cum sa ajungeti in site ca o "echipa "
Nu trebuie atâta sensibilitate și atatea drame ..(nu spun doar în cazul tău..)., iar dacă chiar va simțiți deranjat de vocea lui îl puteți da pe mute (e comanda permanent din meniul cs-ului ,playerlist mai exact )
Te așteptăm la joc
Te salut și have fu

in chat, /mute
O dau un pic in off topic. Scrieti pe chat: /comenzi sau /motd sau /menu pentru a vedea o lista de informatii utile.
Multumesc de raspuns.Desi nu sa rezolvat nimic,acum sunt sensibil si dramatic pentru ca am reportat o situatie,multumesc de profesionalism.Am inteles cum sta treaba.Desi toate jocurile care le joc sunt inregistrate,data viitoare va voi oferi o inregistrare de ecran. O zi frumoasa!
 

AlexandruBogdi

leganar
Joined
Mar 10, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Salut!
Aici este modelul petru reclamatie:
Conform modelului, este nevoie de o dovada pentru a se putea lua masuri.
Fisierele log nu confirma cele reclamate. Nici cel de chat nici cel de ban.
Aici este regulamentul acestui server:
La punctul 5, pentru jucatori, vei afla cum se poate face o inregistrare a unei situatii necorespunzatoare, astfel incat sa ai ce posta la o viitoare alta reclamatie.
Topicul ramane deschis 24 de ore, in caz ca ai o inregistrare (demo) sau screenshot (poza la chat sau la consola) de prezentat, in sustinerea reclamatiei.
Multumesc de raspuns.Intradevar inteleg ca e nevoie de o dovada.Este pacat ca nu sunt inregistrate chaturile de voce. Pe viitor voi avea dovezi.Promit.
Desi am capturi video de ecran,le voi pastra pentru mine,pentru acum. Multumesc de profesionalism,desi nu sa rezolvat nimic,sunt curios care sunt urmarile in momentul cand va voi oferi aceste dovezi.Eu sper sa nu se mai repete,pentru linistea generala a jucatorilor.
Presupun pentru acum,acest incident ,care dupa spusele domnului Tzake35,ma fac sensibil si dramatic se pot incheia pe cale amiabila.Ca sa pot da dovada ca nu sunt dramatic si sensibil.
Sper ,cu tot respectul ,sa nu ne mai intalnim aici nici o data.
O zi frumoasa !
 
Joined
Nov 17, 2021
Messages
373
Reaction score
220
Multumesc de raspuns.Intradevar inteleg ca e nevoie de o dovada.Este pacat ca nu sunt inregistrate chaturile de voce. Pe viitor voi avea dovezi.Promit.
Desi am capturi video de ecran,le voi pastra pentru mine,pentru acum. Multumesc de profesionalism,desi nu sa rezolvat nimic,sunt curios care sunt urmarile in momentul cand va voi oferi aceste dovezi.Eu sper sa nu se mai repete,pentru linistea generala a jucatorilor.
Presupun pentru acum,acest incident ,care dupa spusele domnului Tzake35,ma fac sensibil si dramatic se pot incheia pe cale amiabila.Ca sa pot da dovada ca nu sunt dramatic si sensibil.
Sper ,cu tot respectul ,sa nu ne mai intalnim aici nici o data.
O zi frumoasa !
Salut, Daca esti atent am zis-o destul de clar legat de sensibilitate si drame .." la modul general.."
O sa se ia in calcul pe viitor si la ce ai spus ,(cu dovezile de riguare) hai sa fim mai intelegatori intre noi , mai lasam de la unu de la altul, nu e ceva chiar asa de grav incat sa facem tam tam pe forum ,,, asta se putea discuta si in privat .
Nu este nimeni tinut pe server cu forta si nimeni nu e obligat sa auda microfoanele celor care deranjeaza .
Cum s-a scris si mai sus comanda / mute de pe server (chat) ,comanda voice_enable 0 in consola si comanda din meniul cs la playerlist
Numai bine!!
 

AlexandruBogdi

leganar
Joined
Mar 10, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Salut, Daca esti atent am zis-o destul de clar legat de sensibilitate si drame .." la modul general.."
O sa se ia in calcul pe viitor si la ce ai spus ,(cu dovezile de riguare) hai sa fim mai intelegatori intre noi , mai lasam de la unu de la altul, nu e ceva chiar asa de grav incat sa facem tam tam pe forum ,,, asta se putea discuta si in privat .
Nu este nimeni tinut pe server cu forta si nimeni nu e obligat sa auda microfoanele celor care deranjeaza .
Cum s-a scris si mai sus comanda / mute de pe server (chat) ,comanda voice_enable 0 in consola si comanda din meniul cs la playerlist
Numai bine!!
Salut. Modul general ma include,pe mine si restul jucatorilor.Si fraza (Nu doar in cazul tau) definitiv ma include si pe mine!!! Eu am incercat sa vorbesc in privat cu domnul ZASD si a strigat si mai tare la mine.Din aceasta cauza sunt aici. E dreptul meu! Si pentru asta este creata rubrica (Reclamati) pe forum.Va rog sa nu mai insistati pe subiect. Tot eu sunt acela care a facut un pas in spate,si am propus sa terminam aceasta discutie pe cale amiabila.Desi nu mi sa oferit un (ne pare rau pentru deranj) ma retrag in speranta ca ramanem in relati bune.
Va doresc o zi placuta.Cu bine.
 
Joined
Nov 17, 2021
Messages
373
Reaction score
220
Din lipsa dovezilor pentru susținerea acestei reclamații topicul va fii închis.
Have fun !!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top