O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie y0y0

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Dec 8, 2022
Messages
42
Reaction score
14
Numele dvs: pardalian'SECOTIDIAN
Numele adminului reclamat: y0y0
Data si ora: 17:00
Motiv reclamatie: kick/gag/ban....
Dovada (Print la consola sau demo):

BUILD 3082 SERVER (0 CRC)
Server # 272
ADMIN y0y0: kick pardalian'SECOTIDIAN



y0y0: Jucatorul pardalian'SECOTIDIAN a primit gag pentru 5 minute. Motiv: limbaju



************************************************
Ban Information
Name: pardalian'SECOTIDIAN
IP: 86.120.251.178
Ban Length: 2 hours
Unban Time: 19:03:00 11/17/2023
Admin Name: CRETUCOX
Admin SteamID: STEAM_0:1:796197942
************************************************
 
Joined
Sep 11, 2023
Messages
34
Reaction score
12
Salutare, in locul tau nu as mai face reclamatie, ai avut ce ai avut cu y0y0, ti-a dat gag ca ai avut un limbaj neadecvat, ai dat retry dupa gag, si te am banat 2 ore. Ai avut tupeul sa intru din nou pe server ca tu nu ai cum sa iei ban gen, sa ne demonstrezi ca tu nu poti primii ban, pentru asta ti-am dat permanent. O zi buna
 
Joined
Dec 8, 2022
Messages
42
Reaction score
14
Salutare, in locul tau nu as mai face reclamatie, ai avut ce ai avut cu y0y0, ti-a dat gag ca ai avut un limbaj neadecvat, ai dat retry dupa gag, si te am banat 2 ore. Ai avut tupeul sa intru din nou pe server ca tu nu ai cum sa iei ban gen, sa ne demonstrezi ca tu nu poti primii ban, pentru asta ti-am dat permanent. O zi buna
nu imi aduc aminte sa am un limbaj chiar asa "neadecvat" cum spui tu acolo .... si nu inteleg dece am primit kick inainte de gag retry ... sau tu ai vazut doar ce va sta voua bine ?
 
Joined
Mar 18, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Location
Iasi - Bacau
Salut ! pardalian'SECOTIDIAN, este un server de oameni maturi, corecti in ceea ce se intampla pe server. Tu m-ai facut "copil copac" tin sa te anunt ca nu este frumos sa mi spui asa avand in vedere ca nu te-am jignit cu nimic. Nu cred ca mai este ceva de spus a spus Cretul sus tot ce era de zic.
 
Joined
Sep 11, 2023
Messages
34
Reaction score
12
nu imi aduc aminte sa am un limbaj chiar asa "neadecvat" cum spui tu acolo .... si nu inteleg dece am primit kick inainte de gag retry ... sau tu ai vazut doar ce va sta voua bine ?
Nu stiu cine sau de ce ti-a dat kick, asta va lamuri y0y0, intr-adevar, trebuia sa primesti 3 minute, nu 5 minute, dar totusi, puteai astepta sa treaca gag-ul, nu sa dai retry....Iar dupa acel ban de 2 ore nu trebuia sa intri, te-am banat si pe STEAM si tot ai intrat....nu se face asa, asteptam o decizie din partea fondatorilor, o zi buna !
 
Joined
Dec 8, 2022
Messages
42
Reaction score
14
Salut ! pardalian'SECOTIDIAN, este un server de oameni maturi, corecti in ceea ce se intampla pe server. Tu m-ai facut "copil copac" tin sa te anunt ca nu este frumos sa mi spui asa avand in vedere ca nu te-am jignit cu nimic. Nu cred ca mai este ceva de spus a spus Cretul sus tot ce era de zic.
oameni maturi ? in locul tau mi-asi da putin cu reveneala ... inca astept motivul kick-ului :) maturule....
 
Joined
Mar 18, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Location
Iasi - Bacau
Tu nu trebuia sa dai retry dupa gag ul pe care ti l-am dat, ai dat ratry ai primit ban 2 ore. Apoi ai intrat iarasi ceea ce nu mi se pare deloc ok. Parerea mea este ca n-ai jucat o bine cum s-ar spune, ai facut degeaba reclamatie ca ti-am dat gag pe buna dreptate de aici in colo tu ti-ai facut o cu mana ta. Kick ul ti l-am dat pentru ca erai afk de ceva timp, nu este problema ma ca fix atunci ai ajuns tu la laptop ca sa te iei de mine ca de ce ti am dat kick. Am zis destul , zi placuta !
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top