O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie Gabriela

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Aug 28, 2021
Messages
328
Reaction score
84
Location
Romania
**********************Alandala**************************
Informatii despre Ban
Nume: saraciileDreq
SteamID: STEAM_0:1:27325449
Motiv: limbaj
Durata Ban: 2 hours
Timp de Unban: 22:46:08 7/17/2022
Nume Admin: *Gabriela*
Admin SteamID: STEAM_1:0:237089712

Daca tu consideri ca ai fost banat pe nedrept contacteaza website-ul:
https://laleagane.ro/forum/forums/37483-Cereri-Unban
***********************Alandala*************************

? ptr nick se schimba nick u si max.se da si gag daca e nevoie.
Dai admin la toti si toate tarancile oparite de la tara pe sate, melteni, moldoveni opariti lipiti... care nu au nici o treaba cu adminatul, nu stiu comenzile, dapai` sa le dea...
si tu imi ziceai mie ca cica eu NU stiu sa adminez sa astea... ahahahhaahahha. Dar bine... zasd prpr, ce pot sa cer mai mult de la tine ca si tu tot taran satean oparit meltean moldovean de la tara vai de steaua ta esti si tu, mi se pare logic sa fie asa pe tot srv. Am inteles~`
esti de tot rasul zasd prpr, de tot rasul esti, vai de capul tau. Lasa te de tot ce tine de jocul asta ca nu ai o treaba cu nimic. @zasd @prpr dEd useless, ne respirati aerul degeaba bai taraturilor ....dreq. :-s :(:( :(
Tu nu ai nici 1 treaba , nici restul staff ului de pe srv, ai pus si host de america china cu ping lag 100 200.
inchide srv, inchide le pe toate ca nu isi mai au rostul sve astea pe jocu` asta.
 
Joined
May 10, 2020
Messages
990
Reaction score
396
Location
Romania
Nu stiu ce s-a intamplat, dar ti-as da permanent pt cuvintele astea, ti-am mai spus si in alte dati.. Mergi frate pe alte servere ca Alandala nu e singurul server de cs din romania, daca tot spui ca e vai de el si ca ai lag...
 
Joined
Aug 28, 2021
Messages
328
Reaction score
84
Location
Romania
Pai spun doar adevarul, va stau in gat pe aici din cand in cand, poate da ''Domnul'' sa le inchida tarusu` ala care cica se da 'batran' dar el are, sau cel putin mintea lui e de 16 17 18 ani.. alta varsta nu i as da, la tot. Sub 20, am inteles ca e de la tara, dar nici in halul asta.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top