O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

MV Propuneri /unstuck si bonus HP

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Calin99

leganar
Joined
Aug 7, 2022
Messages
170
Reaction score
19
Location
Cipau
1. In unele cazuri cand primim revive ramanem blocati. Pentru a ne debloca exista un plugin (nu ii stiu denumirea exact), am vazut si eu pe alt server. Acest plugin actioneaza in felul urmator : cand ne blocam scriem in chat /stuck sau /unstuck (depinde cum va fi setata comanda), ne deblocam si putem juca in continuare.

2. Jucand in trecut pe un alt server, am observat ca exista un plugin prin care putem cumpara 20 hp contra unei sume de bani (500 $) atunci cand avem la viata mai putin de 100 hp. Acest plugin functioneaza asa: Cand avem mai putin hp, ca sa avem mai multe sanse de castig si bineinteles cel putin 500 $, se scrie in chat /medic si vom primii automat 20 hp. Ideal are fi ca aceasta comanda se poata fi folosita de 2 ori pe runda, odata la 40-50 de secunde. Acest plugin aduce un plus serverului dupa parerea mea.
 

MaxCode

leganar
Joined
Mar 12, 2016
Messages
29
Reaction score
2
Pro la propunerile tale. La a doua propunere, părerea mea este că de două ori pe rundă este mult pentru HP ul acela în plus,o dată e ok. Și eu văzusem altceva pe un alt server gen un fel de grenadă cu licoare, nu mai știu dacă era doar pentru vipi sau și playeri, avea 2 proprietăți la click dreapta puteai bea din ea și iti dădea 20 HP sau 30 și click stânga un fel de Molotov. Oricum bune idei,așteptăm și părerile celorlalți.
 

Raduku85

Mv.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Dec 18, 2023
Messages
41
Reaction score
10
Primul Plugin a fost adaugat ,

Comenzi publice (se tasteaza in joc prin apasarea tastei Y / U):
  • /unstuck - Va deblocati
    • /unblock - Va deblocati
      • /stuck - Va deblocati

la al doilea ramane de discutat pentru ca acest beneficiu se bate cu vip
 
Joined
Dec 20, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Pro la prima, contra la a doua. Consider ca e destul a doua sansa la joc in aceeasi runda
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top