O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Nemultumire + propunere

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Jun 26, 2011
Messages
10
Reaction score
0
Salut,

Am o nelamurire.
Am primit destroy de la simineanu, care este owner pe ptm.. iar acum am observat la semnatura ca e absolvent xschool.
E interesant faptul ca la reclamatia care am facut-o, am cerut un demo, la care raspunsul lui a fost, citez "Povestesti frumos tu, dar eu am vazut altceva..."

Nedumerirea mea este urmatoarea: Cand un absolvent xschool vede ceva, inseamna ca e Dumnezeu pe pamant si ca ceea ce a vazut el e mai presus de un demo? Sau acest admin/owner doar isi bate joc de cursul care l-a "absolvit" si da destroy aiurea bazandu-se pe semnatura lui care n-a trebui sa o poarte?


Avand in vedere cele scrise mai sus, propun sa fie zburati si sa li se retraga semnatura acelor absolventi care sunt reclamati si nu au dovezi.
Daca acest admin va mai purta semnatura, dupa ce mi-a dat destroy fara demo, va aduce un stigmat asupra celorlalti absolventi.
Asa cum un admin simplu fara absolvire poate fi catalogat ca incepator sau ca admin abuziv, asa vor incepe sa fie catalogati si absolventii xschool daca nu se ia nici o masura impotriva celor abuzivi.
Cam asta e perceptia mea, si probabil si a celorlalti playeri care sunt cat de cat logici si maturi.
O noapte frumoasa!

p.s. Un amic mi-a spus ca probabil acea semnatura e abuziva, falsa, si logo-ul ar fi pus la semnatura fara acordul xschool, altfel nu-si explica cum un absolvent xschool da ban fara demo. Exact ce spuneam.. se schimba perceptia playerilor asupra absolventilor xschool. Vor purta si ceilalti stigmatul care-l naste un absolvent abuziv.
 

Bonanno

hall of fame
Joined
May 2, 2010
Messages
6,120
Reaction score
261
Au facut alti absolventi lucruri si mai grave, te asigur (de exemplu, au fost cativa care au fost prinsi cu cod sau care au ajuns pe servere si au inceput sa injure, sa faca abuz de acces, etc.). Asta nu inseamna ca ne defaimeaza noua proiectul.
Am spus-o de mai multe ori si o repet: aceasta semnatura reprezinta o dovada/un premiu ce atesta absolvirea cursului xSchool. Noi nu predam lectii de bune maniere si nici analize psihologice nu facem aici.
 
Joined
Jun 26, 2011
Messages
10
Reaction score
0
Ok, atunci din clipa asta, ca te ofensezi pe mine sau nu, pentru mine si alti playeri din grupul meu de pe steam, absolvent xschool e egal cu zero.
Permite-mi te rog sa rad cand vad un absolvent xschool.
Poti da t/c daca doresti, eu sunt lamurit, il voi pedepsi eu prin metodele mele.. la urma urmei scuza-ma dar nu pot inghiti c4c4turile facute de el.
Am fost logic si la subiect, am incercat, am constiinta curata ptr cele ce vor urma, asupra lui n-am nimic cu altcineva.
Banuiesc ca am tot dreptul sa ma apar si sa-mi apar onoarea impotriva unuia care face abuz, nu-i asa?
Multumesc pentru atentie si ca esti on line la ora asta, bafta.

EDIT: ce-mi trece mie prin cap acuma.. in clipa de fatza sunt sute de admini.. toti sunt la fel, fara semnatura. In curand toti/multi vor avea semnatura. Teoretic, de fapt si practic, nimic nu va deosebi un absolvent xschool de un admin normal. Deci toti o apa si un pamant, si cu semnatura si fara :)
 
Last edited:

Bonanno

hall of fame
Joined
May 2, 2010
Messages
6,120
Reaction score
261
Daca vrei sa intelegi primul meu post de aici bine. Daca nu, tot bine. E vorba de un joc si nimic mai mult.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top