O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

PREZENTARE LLG® HOMEPAGE

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Shuya

Administrator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Sep 15, 2006
Messages
6,834
Reaction score
5,645
Location
/kernel

homepage.jpg


LLG® HOMEPAGE

Avem deosebita placere sa impartasim cu voi noua pagina home a Comunitatii LaLeagane. De departe cea mai blana de chinchilla pagina home de care o comunitate de gaming dispune (pregatiti-va sa vedeti modelele alea de agenti pe inca vreo 3 forumuri ponosite pana dimineata). Nu ne deranjeaza insa, nu fiti ridicoli. Trend-ul oricum a fost stabilit mereu de catre noi, iar ora s-a schimbat saptamana trecuta ca asa a hotarat Ombladon.

*Si tot de aici veti putea accesa toate informatiile cu privire la landing pages (veti vedea in zilele ce urmeaza un subiect nou pe aceasta tema), Diamond accounts si tot ceea ce comunitatea are de oferit.

De asemenea, suntem interesati sa aflam si parerea voastra referitor la site. Numai astfel vom putea imbunatati pagina si prezenta doar continutul care conteaza. Nu va sfiiti!

P.S. Cu ocazia lansarii, avem si un avatar special pe care puteti alege sa-l purtati.

avatar.jpg

#LaLeaganeHomepage
 

Attachments

  • homepage.png
    homepage.png
    201.2 KB · Views: 155
  • overview.png
    overview.png
    57.3 KB · Views: 156
  • footer.png
    footer.png
    71.3 KB · Views: 160

tracereal

banned
Joined
Jan 25, 2021
Messages
40
Reaction score
59
Location
1TAP, Kazahstan
Felicitari tuturor pentru munca depusa. Nu neaparat pentru homepage-ul pe care l-ati prezentat, ci pentru ce ati facut pana acum pe forum. Am fost si eu in situatia voastra si stiu ce inseamna.
 

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,541
Reaction score
772
Age
30
Location
Bucharest
Arata superb, un inceput frumos al unui "proiect" care cu siguranta va ajunge mult mai departe decat este acum si va avea succes! Felicitari!
 

dani

hall of fame
Joined
Jan 25, 2009
Messages
3,721
Reaction score
339
Location
Bucuresti
Website
microntqm.ro
Respect @rhadeee . Lucrezi la fel de bine ca intotdeauna. Mai tii minte cand ai facut pagina aia principala cu area 51 pe laleagane care avea diferite chestii ascunse prin ea ?:))

Gj.
 

rhadeee

hall of fame
Joined
Nov 25, 2009
Messages
132
Reaction score
18
Age
33
Location
Bucuresti
Respect @rhadeee . Lucrezi la fel de bine ca intotdeauna. Mai tii minte cand ai facut pagina aia principala cu area 51 pe laleagane care avea diferite chestii ascunse prin ea ?:))

Gj.
Multumesc ! Da, mai tin minte, :) am facut 2 chestii de genul si a crapat forumul in 2 ca rupeau baietii refresh-ul sa gaseasca informatii =]
 
  • Haha
Reactions: bGd

bGd

hall of fame
Joined
Dec 28, 2008
Messages
3,070
Reaction score
87
Location
Bucuresti
Multumesc ! Da, mai tin minte, :) am facut 2 chestii de genul si a crapat forumul in 2 ca rupeau baietii refresh-ul sa gaseasca informatii =]


Si eu printre ei =)) Erau prea bine ascunse si era enervant :))
 
Joined
Jul 11, 2015
Messages
45
Reaction score
18
Location
🌍
Salut!
Am intrat pe celalalt cont banat și acum nu pot sa intru pe cel principal pe browser ul Chrome (de pe telefon), acum scriu de pe Opera Mini, acel cont fiind banat ca eu am cerut ca mi-am amintit ca am un cont mai vechi.
click
 

Madutza

hall of fame
Joined
Feb 9, 2009
Messages
2,121
Reaction score
916
Location
In iad.
Salut!
Am intrat pe celalalt cont banat și acum nu pot sa intru pe cel principal pe browser ul Chrome (de pe telefon), acum scriu de pe Opera Mini, acel cont fiind banat ca eu am cerut ca mi-am amintit ca am un cont mai vechi.
click
Sterge cache-urile de pe Chrome si incearca din nou.
In cazul in care problema persista, cauta-ma in privat.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top