O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Discutii generale

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Nov 20, 2012
Messages
1,456
Reaction score
31
Age
33
Vanez are suspend pe perioada sarbatorilor de iarna pentru jignirea si amenintarea colegilor dupa server cu remove,totusi tind sa cred ca vei parasi staff-ul fara nici un pic de respect.
 

MaRRiuS LLG

leganar
Joined
May 27, 2014
Messages
114
Reaction score
0
Location
Brasov
Va doresc un an nou fericit plin de bucurie multa sanatate si sa ne vedem cu bine la anul !!!

Cu stima si respect MaRRiuS
 

MaRRiuS LLG

leganar
Joined
May 27, 2014
Messages
114
Reaction score
0
Location
Brasov
Joly daca nu vine cu o explicatie originala si puternica va lua suspend 14 zile si pe viitor daca mai greseste va lua direct remove
 
Joined
Nov 20, 2012
Messages
1,456
Reaction score
31
Age
33
Joly daca nu vine cu o explicatie originala si puternica va lua suspend 14 zile si pe viitor daca mai greseste va lua direct remove

Nu,lasa-l in pace pe joly,e unul dintre cei mai activi din noi si fata de altii se implica peste tot,voi discuta personal cu el si cu siguranta imi va explica ce s-a intamplat.
 
Joined
Jan 31, 2013
Messages
1,597
Reaction score
1
Age
26
Location
Bucuresti
Vă multumesc baieti pentru sansa acordata si sper sa ne intelegem cat mai bine, a inceput iar sa intre lumea pe servere, la un event se joaca dupa ora 17:00 5-6 mix-uri, nu mai este nevoie de multe eventuri. Exemplu: am dat event acum 3 mape si s-au jucat deja vreo 5-6 si playerii nu au iesit, ca-n vremurile bune.

@ Inca o data tin sa va multumesc pentru sansa acordata !

Daca vreti sa ma bagati si in demo watchers sunt deacord pentru ca am timp liber.

@ Mai este un lucru, pluginurile au bug? se blocheaza mai mereu o data la 3-4 mix-uri.. nu merg comenzile dispar tintele.. etc se poate face ceva? Kidzor?:D
 
Last edited:
Joined
Nov 20, 2012
Messages
1,456
Reaction score
31
Age
33
Bine ai revenit !

Orice problema se discuta aici de acum inainte,orice decize care se ia pe server/forum se va posta si aici ca sa dezbatem problema toti fara sa mai exista probleme.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top