O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA cod sau bug

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Jan 14, 2011
Messages
953
Reaction score
31
  • Nick suspect : D@RkASsAyN
  • Demo/Poze : https://www.girlshare.ro/3532173.7
  • Codul de care il suspectati : -
  • Alte observatii : ownerul de pe server crede ca e bug sau este de la textura hartii
  • Demo-ul a fost facut pe (STEAM/NON-STEAM): steam
 
Last edited:

Bonanno

hall of fame
Joined
May 2, 2010
Messages
6,120
Reaction score
261
Nu cred ca e vorba de vreun cod. Totusi, pune toate pozele daca le ai.
 
Joined
Jan 14, 2011
Messages
953
Reaction score
31
Răspuns la: cod sau bug

doar aia o mai am, daca credeti sigur ca nu e cod puteti da t/c

multumesc. o zi buna
 
Last edited:
Joined
Jun 26, 2011
Messages
10
Reaction score
0
Eu am un skin asemanator cu ceea ce se vede in aceasta poza.
Am tinta la awp, dar uneori nu se vede liniuta de sus, de obicei atunci cand fac putin shift in lateral.. atunci nu se vede liniuta din cauza rezolutiei.
Sugestie:
1 - am pus rigla (liniarul) si am masurat distanta din capatul stanga al pozei pana la tinta, apoi am masurat distanta pozei din capatul dreapta al pozei pana la tinta, sunt exact 14,3CM, bineinteles depinde pe ce rezolutie priviti poza.
Deci acel model (tinta) se afla exact in centrul imaginii, ceea ce a fi cam greu la wall, adica playerul sa fie exact in centrul imaginii.
2 - am pus rigla pe tzeava awp-ului, iar linia imaginara merge in centrul acelui semn, deci acel semn este o tinta la awp folosit ptr zoomless/fastzoom.
Am speranta ca n-am aberat si nici nu m-am bagat aiurea in seama, sunt in cunostinta de cauza ca aici n-au voie sa posteze playerii, dar m-am gandit ca pot fii de ajutor atata timp cat postez la obiect. No warn pls, o seara placuta.
 

Bonanno

hall of fame
Joined
May 2, 2010
Messages
6,120
Reaction score
261
Daca e asa cum spui si are skin pentru tinta la awp, nu e prea bine. Skinurile de acest gen sunt interzise din cate stiu. Multumim pentru informatie, angelfire.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top