O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPINSA Cerere unban sNK

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

sNKv13337

leganar
Joined
Oct 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Nickul vostru:sNK
IP-ul 86.125.60.85
STEAM ID-ul:STEAM_1:1:111873244
Motivul pentru care aţi primit ban:aim
Adminul care te-a banat:noxic
Ora aproximativă si harta:17:20/30
Dovezile tale (Print la consola):-


Astept demo ,sau ai ghicit ?
 

sNKv13337

leganar
Joined
Oct 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Cam mult asteptam ,avand in vedere a ban-u l-a dat in 4 minute cand am intrat pe server .
10 euro si orice copil abanadoant de soarta primeste admin,il omori ,ori ii omori pe alti abandoanati de-a lui si gata.
 
Last edited:

unknown.cfg

Super-Moderator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Aug 6, 2017
Messages
386
Reaction score
284
Location
unknown
Cam mult asteptam ,avand in vedere a ban-u l-a dat in 4 minute cand am intrat pe server .
10 euro si orice copil abanadoant de soarta primeste admin,il omori ,ori ii omori pe alti abandoanati de-a lui si gata.
Te rog frumos sa pastrezi un limbaj adecvat. Multumesc.

** Prin depunerea cererii sunteti de acord ca puteti primi un raspuns in mai mult de 48h!
 

Alexxandraa

mademoiselle
Joined
Oct 23, 2021
Messages
100
Reaction score
49
Location
Oradea
Cam mult asteptam ,avand in vedere a ban-u l-a dat in 4 minute cand am intrat pe server .
10 euro si orice copil abanadoant de soarta primeste admin,il omori ,ori ii omori pe alti abandoanati de-a lui si gata.
Pe lângă că ai un limbaj aiurea, chiar la modelul pentru cerere de unban ai două chestii :
* Adminii au obligatia de a prezenta o dovada in maxim 12 de ore de la deschiderea cererii.
** Prin depunerea cererii sunteti de acord ca puteti primi un raspuns in mai mult de 48h!

Te rog să ai răbdare puțin! Mulțumesc pentru înțelegere!
 

sNKv13337

leganar
Joined
Oct 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
BA FRATE NU VEDETI CA ALA NU PUNE NICI UN DEMO ?
ce limbaj sa mai pastrez cand am chef si io sa ma relaxez cu niste tovarsi pe serveru vietii si is banat aiurea . Voua vi usor sa zicetei "stai ***** calm nu te mai everva" da nu voi sunteti BANATI , IO-S !! .Atat limbaj frate ,suneti adulti sau copii ? am zis ceva legat de organu genital ? am injurat ? NU !
ASTA E PAREARE MEA LEGATA DE ALA SIMPLU . dai tc lasa banu ,decat pe o comunitate d-asta ,mai bine joc pe boti .salut
 

unknown.cfg

Super-Moderator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Aug 6, 2017
Messages
386
Reaction score
284
Location
unknown
BA FRATE NU VEDETI CA ALA NU PUNE NICI UN DEMO ?
ce limbaj sa mai pastrez cand am chef si io sa ma relaxez cu niste tovarsi pe serveru vietii si is banat aiurea . Voua vi usor sa zicetei "stai ***** calm nu te mai everva" da nu voi sunteti BANATI , IO-S !! .Atat limbaj frate ,suneti adulti sau copii ? am zis ceva legat de organu genital ? am injurat ? NU !
ASTA E PAREARE MEA LEGATA DE ALA SIMPLU . dai tc lasa banu ,decat pe o comunitate d-asta ,mai bine joc pe boti .salut
Tocmai, ca suntem adulti si avem pretentii de discutii civilizate, nu de copil ca tine.

Nu mai are rost, nivelul tau e prea scazut.

Banul ramane pentru atitudine si limbaj.

Locked.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top