O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Atentie, zippyshare nu mai merge, alternativa

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Feb 16, 2019
Messages
607
Reaction score
37
Age
30
Location
Constanța
Ieri am jucat pe alt sv, cand acesta era gol, si am gasit un codat, i-am facut demo pentru a-l cere la a fi banat.
Am gasit alt site de urcat demo, dar trebuie sa-ti faci cont, functioneaza ca si mediafire ia-ta un model, cu ultimul ban dat, daca dai click poti vedea demo
NICK: <Warrior> Player"
Se numeste https://files.fm/, pana zippy isi revine, daca dai click pe un demo la colegi vezi, dar sa dai sa urci apare ca pagina nu a fost gasita
Mare atentie insa ca poti da limita cat sa stea acel demo, gen 3 zile. In cazul de fata codatul e sigur, nu va face cerere de unban sigur
 
Joined
Apr 10, 2019
Messages
547
Reaction score
20
1. Nu vad legatura intre acest server si faptul ca ai jucat tu pe alt server, nu intereseaza pe nimeni crede-ma !
2. Schimba-ti calculatorul zippy merge !
3. imi cer scuze pentru interventie dar sper sa nu incepi si aici pe forum sa ne tampesti cu "avioanele" tale, cum o faci si pe server !
O zi buna tuturor
 
Joined
Feb 16, 2019
Messages
607
Reaction score
37
Age
30
Location
Constanța
1. Nu vad legatura intre acest server si faptul ca ai jucat tu pe alt server, nu intereseaza pe nimeni crede-ma !
2. Schimba-ti calculatorul zippy merge !
3. imi cer scuze pentru interventie dar sper sa nu incepi si aici pe forum sa ne tampesti cu "avioanele" tale, cum o faci si pe server !
O zi buna tuturor
Dacă te uiți în afara, zippy are forbidden. Aici in Danemarca nu funcționează. Ai rămas în locul băiatului ăla care lasă comentarii peste tot și instiga la ură și jigniri.
 
Joined
Apr 10, 2019
Messages
547
Reaction score
20
Tocmai reciteam un post de al tau cand ziceai lui Zyrex ca 'sta in genunchi" si ma amuzam...tu ce faci cu atatea posturi, la toate subiectele plus subiecte noi si fara rost? Doar intreb, nu dau cu paru ;)
Ahh si inca ceva, pana cand nu se da T/ C . Nu mai fi asa sigur de asta "In cazul de fata codatul e sigur, nu va face cerere de unban sigur' ...CODATUL NU VA FACE CERERE UNBAN, din mai multe aspecte , poate un admin ca tine care inca nu stie comenzile, da ban aiurea (cum de altfel ai mai si facut pentru ca nu faci diferente intre jucatori cu abilitate si codati) si atunci CLAR va face cerere UNBAN sauuu o joaca la tupeu "codatul", gen e codat pe bune, primeste ban si va face cerere pentru ca unii colegi NU fac si demmo iar atunci fara dovada o sa primeasca clar UNBAN..desi nu mai fi asa sigur, pune-ti putin mintea la contributie ! Spor in activitate si rog pe cineva sa dea un T/ C , este doar un alt threat fara rost. Multumesc frumos
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top