O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPAWN Absente / Retrageri

Joined
Dec 24, 2012
Messages
175
Reaction score
8
Location
Bucuresti
Nick: ZyReX
Grad: Administrator
Perioada: Nedeterminata (Nu stiu sigur cand o sa revin)
Motiv: Probleme grave rau de tot (Nu vreau sa intru in detalii,sper ca o sa intelegeti,va salut cu respect,si incerc sa revin cat de curand posibil,nu ma retrag dar o sa fie absenta putin mai mare de 1 luna)
 
Joined
Sep 6, 2010
Messages
583
Reaction score
23
Location
NL, Rotterdam
Nick: ZyReX
Grad: Administrator
Perioada: Nedeterminata (Nu stiu sigur cand o sa revin)
Motiv: Probleme grave rau de tot (Nu vreau sa intru in detalii,sper ca o sa intelegeti,va salut cu respect,si incerc sa revin cat de curand posibil,nu ma retrag dar o sa fie absenta putin mai mare de 1 luna)

Acceptat bo$ te asteptam çX
 
Last edited:

melcuinfuriat

leganar
Joined
Jun 3, 2016
Messages
59
Reaction score
0
Age
37
Nume: melcuinfuriat
Grad: Super Moderator
Perioada: 20aug-10 sept
Motiv: foarte multe probleme de rezolvat la job, plecare in tara 7 zile...va pup
sper sa mai intru din cand in cand putin...
 
Joined
Sep 6, 2010
Messages
583
Reaction score
23
Location
NL, Rotterdam
Nume: melcuinfuriat
Grad: Super Moderator
Perioada: 20aug-10 sept
Motiv: foarte multe probleme de rezolvat la job, plecare in tara 7 zile...va pup
sper sa mai intru din cand in cand putin...


Perfect man acceptat!
Te reasteptam in forta, pe 10 septembrie, dupa o saptamana de pe 10, daca ai din nou activtatea ceruta o sa ai bonus +1.
Bafta si speram sa se rezolve problemele cat mai repede!
 

melcuinfuriat

leganar
Joined
Jun 3, 2016
Messages
59
Reaction score
0
Age
37
Perfect man acceptat!
Te reasteptam in forta, pe 10 septembrie, dupa o saptamana de pe 10, daca ai din nou activtatea ceruta o sa ai bonus +1.
Bafta si speram sa se rezolve problemele cat mai repede!


am revenit...sper sa fac orele care trebuiesc!...daca nu,asta e VIP
 
Joined
Dec 24, 2012
Messages
175
Reaction score
8
Location
Bucuresti
Nick: ZyReX
Grad: Administrator Server + Manager forum + FTP + GamePanel + TS3 Owner.
Perioada: Permanent.
Motiv: Ma retrag de aici si de peste tot,motivul: nimic personal. Doresc sa primesc remove din staff de tot de pe server sa fie scoase toate accessele etc sa fiu simplu jucator,la fel si forum membru,ts3 la fel,ftp si gamepanel nu mai am nevoie puteti sa ii schimbati parola ca sa nu existe probleme dupa si sa dea cineva cumva vina pe mine ca am facut rau cand am plecat,+ daca se poate ban permanent pe server/forum/ aceasta sectiune de forum respawn.laleagane.ro. Va las aici datele mele personale: Pe steam id numeric: STEAM_0:1:46314519 , IP: 188.25.226.109 , steam id normal: zyrexcs,numarul meu de telefon il are kenvelo daca e ceva poate sa ma sune sa confirm telefonic sau pe facebook messenger video steam etc. Va spun de pe acum sarbatori fericite si un an nou fericit.
 

Kentosu

leganar
Joined
Dec 19, 2017
Messages
74
Reaction score
1
Age
27
Nick: kent8
Grad: Super Moderator
Perioada: Permanent . Daca o sa am posibilitatea sa revin o sa fac o cerere
Motiv: Plec din tara . Doresc ca accesul sa mi se ridice doar din data de 11-01-2018 joi.

Va multumesc ca ma`ti primit cu atata caldura in staff`ul vostru !
 

Bunny FuFuu

leganar
Joined
Apr 16, 2018
Messages
33
Reaction score
1
Age
29
Nick: . : : DARIA / Z E U S : : .
Grad: Administrator
Perioada: perioada verii, banuiesc ca pana la sfarsitul septembrie cel tarziu
Motiv: Pe 20 luna aceasta vom pleca in mai multe locatii , majoritatea fara acces la internet , altfel cu drag intram mai ales ca e si vacanta. Sper ca ne veti intelege , o sa ne fie dor de voi
P.S : Where vrei un suvenir din Grecia ? :))
 
Joined
Sep 6, 2010
Messages
583
Reaction score
23
Location
NL, Rotterdam
Nick: . : : DARIA / Z E U S : : .
Grad: Administrator
Perioada: perioada verii, banuiesc ca pana la sfarsitul septembrie cel tarziu
Motiv: Pe 20 luna aceasta vom pleca in mai multe locatii , majoritatea fara acces la internet , altfel cu drag intram mai ales ca e si vacanta. Sper ca ne veti intelege , o sa ne fie dor de voi
P.S : Where vrei un suvenir din Grecia ? :))



Va asteptam, tot ce vreau este un pic de libertate :3
O vara placuta!
 
Joined
Feb 16, 2019
Messages
607
Reaction score
37
Age
30
Location
Constanța
Nick: [RO].Killer
Grad: Admin (în consola moderator)
Perioada: 25.12/26.12/27.12:2019 - și 3.01 pana pe 10.01.2020
Motiv: De Crăciun am fost extrem de ocupat, și sunt plecat cu ai mei în concediu prin tara departe de laptop sau pc. Stimă
 

Andyxcs

leganar
Joined
Mar 20, 2020
Messages
194
Reaction score
3
Age
37
Location
Pretutindeni
Nick: Andy6
Grad: Super Moderator
Perioada: PERMANENT
Motiv: Voi juca zilnic dar nu mai doresc acces, nici vip , nimic , nu conteaza motivul .
 
Joined
Feb 16, 2019
Messages
607
Reaction score
37
Age
30
Location
Constanța
Nick: Andy6
Grad: Super Moderator
Perioada: PERMANENT
Motiv: Voi juca zilnic dar nu mai doresc acces, nici vip , nimic , nu conteaza motivul .

Contra. Lasa nervii deoparte. Si eu am foarte multi draci in perioada asta, dar ce sa faci, sunt fel si fel de oameni.
Eu te admir si iti apreciez munca. Vrei sa aduci cate ceva sv prin pluginuri. Daca te lasi, te sterg si de pe steam.
Pana maine iti trece.
 
Joined
Feb 16, 2019
Messages
607
Reaction score
37
Age
30
Location
Constanța
Nick: [RO].Killer
Grad: Moderator
Perioada: Nedeterminata
Motiv: Nu-mi place ce se intampla in comunitate, cearta injuraturi, am fost injurat chiar de hed, care il credeam prieten.
Nu vreau sa-mi dati ban pe server, doar acces off. Mai incerc si alte comunitati, Nu vreau sa renunt, dar mi sa cerut asta. Ii multumesc Domnului Cobra ca m-a acceptat atunci cand altii au zis nu. Si lu Aud Culori. Va respect si voi mai inra pe la voi cand voi avea timp de joaca. Stima Bogdan
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top