O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Zona voastra

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Jul 9, 2012
Messages
79
Reaction score
36
Age
25
Location
Focsani
Zona dedicata moderatorilor sectiunii!
Aici vom discuta tot ce tine de resurse counter strike!
 
Last edited:
Joined
Jan 2, 2017
Messages
746
Reaction score
571
Age
22
Location
Pawno
Mă ocup de Surf momentan și în funcție de timp mă apuc și de DeathRun. O să te caut când termin pentru accesul la VPS.
 

ValiPolarBear

Europa.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Jul 12, 2016
Messages
1,105
Reaction score
121
Age
24
Location
Twisted Treeline
Ok, o sa incerc sa pun si eu niste plugin-uri cel putin la 1.6 ca acolo le recompilez si pun [LLG] ,[Laleagane] etc. la csgo mai vad si eu ce lipseste.
 
Last edited:

DisTraTuL

Europa.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Jul 5, 2012
Messages
2,898
Reaction score
220
Location
Ramnicu Sarat
Website
sourcebans.ro
Salutare. Eu am niste surse de pluginuri, foarte valoroase, dar as vrea sa pun doar smx, adica sa le personalizez pentru cine le doreste, pentru fiecare server in parte. Modurile: competitiv -mai multe si zombie -cateva (mod sourcemod).
 

Shuya

Administrator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Sep 15, 2006
Messages
6,795
Reaction score
5,616
Location
/kernel
Salutare. Eu am niste surse de pluginuri, foarte valoroase, dar as vrea sa pun doar smx, adica sa le personalizez pentru cine le doreste, pentru fiecare server in parte. Modurile: competitiv -mai multe si zombie -cateva (mod sourcemod).
Salut,

Poti face un topic in cadrul sectiunii de aici in care prezinti plugin-urile si ulterior le vei putea personaliza in functie de cerere. Merci pentru initiativa!
 
Joined
Mar 28, 2013
Messages
1,341
Reaction score
150
Age
23
Location
Ramnicu Sarat
Eu ma pot ocupa de mai multe addonsuri, plugin-uri ce tin cont de modul ZOMBIE (plague, biohazard) /Zombie escape imi plac foarte mult modurile si ma pot ocupa de tot ce tin cont de ele, bineinteles sa fac addonsurile/pluginurile marca LLG
Si sa adaug pluginuri de cs 1.6 pentru server clasic

P.S: Ma poate ajuta cineva cu problema asta ?
cand intru pe cereri resurse imi apare asta :



solutii ?
 
Last edited:

Ramsay Bolton

hall of fame
Joined
May 11, 2017
Messages
2,145
Reaction score
645
Age
29
Location
Bucuresti
Eu ma pot ocupa de mai multe addonsuri, plugin-uri ce tin cont de modul ZOMBIE (plague, biohazard) /Zombie escape imi plac foarte mult modurile si ma pot ocupa de tot ce tin cont de ele, bineinteles sa fac addonsurile/pluginurile marca LLG
Si sa adaug pluginuri de cs 1.6 pentru server clasic

P.S: Ma poate ajuta cineva cu problema asta ?
cand intru pe cereri resurse imi apare asta :



solutii ?

Problema rezolvata.
 
Joined
Mar 3, 2014
Messages
192
Reaction score
23
Age
32
Location
Constanta
Eu am fost moderator/m-am ocupat mult de modul SoccerJam,un mod care se pare ca a cam disparut. Am listat la download un addon de SoccerJam mod competitiv nu public,detin addon-uri private de SoccerJam.
In ce consta ocuparea de un mod? As putea scoate si un amx+sma cu un addon de SoccerJam public,resursele fiind luate de pe alliedmodders.
 

d0bErMaN

hall of fame
Joined
Jan 30, 2011
Messages
4,703
Reaction score
561
Age
34
Location
LaLeagane
Salutare, este cineva priceput si binevoitor sa ajute acest baiat? [Click]

Daca da, va rog sa luati legatura cu el, si/sau sa il intrebati ce anume doreste si daca nu este ceva wow, sa il ajutati.

Multam!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top