O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[UNBANNED] Unban ArtStyle

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

ArtStyle

leganar
Joined
Nov 11, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Nickul vostru: ArtStyle
IP-ul (www.arataip.ro): 85.186.238.67
STEAMID-ul: STEAM_0: Nu am
Motivul pentru care aţi primit ban: Wall
Adminul care te-a banat: vasika
Ora aproximativă: 01:00 AM
Dovezile tale (Print la consola): https://postimg.cc/dDT8qWDy

Tin sa precizez ca sunt jucator ''vechi'' ca sa zic asa pe server, nu e prima data cand sunt verificat, de data asta mi-a dat instant ban fara Demo/dovada/ss, absolut nimic.!
 

vasika

CS.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Jun 13, 2022
Messages
224
Reaction score
46
Location
UK
parerea mea este ca prea bine stiai unde sunt jucatorii, si tinta pe ei direct
edit> Nu stiu de ce faci si reclamatie ./.... in cazul de fata din cite cunosc, se face cerere unban.
 

ArtStyle

leganar
Joined
Nov 11, 2022
Messages
4
Reaction score
0
parerea mea este ca prea bine stiai unde sunt jucatorii, si tinta pe ei direct
edit> Nu stiu de ce faci si reclamatie ./.... in cazul de fata din cite cunosc, se face cerere unban.
1.Sunet
2. suntem o echipa, primeam info-uri pe ''U'' , cand murea cineva, cam unde ar fi. plus ca sa fim seriosi, pe server 85% se joaca doar dust2 si dust2x2!! . ( se poate vedea si in screenshot-ul consolei mele , info de la co-echipier) - BAZA CT!

ps * atata timp cat eu am luat ban nemeritat, si exista topic-ul unban si reclamatie* le fac pe amandoua.
Prima data UnBan pentru ca am luat pe nedrept
A2a reclamatia pentru ca mi-ai dat ban pe nedrept!

"Tinta direct pe ei " -> Nu e ca si cum pe D2x2, exista multe posibilitati pe unde poti iesi!

Dar voi astepta si verdictul final!

Seara faina!
 
Last edited:

unknowncfg

Super-Moderator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Aug 6, 2017
Messages
363
Reaction score
273
Location
unknown
2. suntem o echipa, primeam info-uri pe ''U'' , cand murea cineva, cam unde ar fi. plus ca sa fim seriosi, pe server 85% se joaca doar dust2 si dust2x2!! . ( se poate vedea si in screenshot-ul consolei mele , info de la co-echipier) - BAZA CT!
De obicei info-urile nu sunt permise.. Mai mult de atat, monitorul este interzis, chiar daca n-ai mentionat ceva de monitor am o presimtire in acest sens.
A2a reclamatia pentru ca mi-ai dat ban pe nedrept!
Nu ti s-a dat nimic pe nedrept. Cum ti-am zis si la reclamatie, adminul doar a actionat crezand ca ai wall, foarte bine ca ai venit cu cererea unban sa se clarifice situatia.

Lasam expertii pe demo-uri sa spuna un verdict.
 
Joined
Oct 14, 2012
Messages
149
Reaction score
54
Daca aveai info pe u e "Monitor", practic se poate trata ca un wall.
Curat.
Pe viitor daca se mai dau info pe U anunta si tu adminii ca sa supravegheze, nu e o chestie normala fiind server public si nu MIX.
Pro unban. Tot pe viitor iti recomanda sa nu mai dai reply la un topic pe care l-ai facut si trebuie sa raspunda staff-ul , nu te ajuti cu nimic daca te dai îngâmfat.
 

dripsky

CS.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Apr 23, 2017
Messages
2,630
Reaction score
1,182
Location
@LaLeagane
Nicio faza de wall si pana la urma e dust2, 5 spot-uri mari si late intr un site.
Si dragii mei colegi, info-urile in aceeasi echipa sunt permise, daca eu mor in site A si-l vad pe ala CT si scriu pe say_team ca e CT, asta nu inseamna monitor inseamna info, si atata timp cat fiind CT tu nu ai cum sa stai spectate pe T dupa ce mori deci nu e ca si cum stai spec pe T si dai info unde sunt, deci .. in concluzie esti curat, pro unban!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top