O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[UNBANNED][NORD]Cerere unban B-3t0n

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

B-3t0n

leganar
Joined
Jun 30, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Location
Bucuresti
Nickul vostru: B-3t0n
IP-ul (www.arataip.ro): 86.127.153.87
STEAMID-ul: STEAM_0:1:116717232
Motivul pentru care aţi primit ban: wall
Adminul care te-a banat: maNdrunK.
Ora aproximativă: 21:45
Dovezile tale (Print la consola):


WG: https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2417201

Sica m-a pus spec si mi-a spus ca am 5 minute sa ii dau WG, la nici 10 secunde adminul Mandrunk imi da ban pe motiv de wall. Vreau sa vad si eu dovada lui.
 

B-3t0n

leganar
Joined
Jun 30, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Location
Bucuresti
Verifica wargods, uita-te la demo cu casti, nu cu muzica sau silent. Mai invata sa deosebesti wallul de un joc ok.
Nu pot edita postul, am urmarit demo-ul. Concluzia este una singura: Nord.laleagane.ro are cel putin 3 admini fara experienta. Doar pentru ca stii sa joci, nu inseamna ca poti fi si admin.
Daca tu dupa acest demo, tragi concluzia ca este wall, nu ai ce cauta admin.
Nu merita explicat, dar am sa explic totusi, poate intelegti un pic ( pentru cei 3 admini care erau pe server si spun ca eu am wall )
In prima parte a demo-ului se vede clar ca iau flash in spate, cineva de la ct arunca flash, asta e 100% clar, deci e normal sa ma duc dupa cutie sa trag. ( stiam ca 1 este sigur )
Apoi la urmatoarea, din nou arunca cineva flash, nu explic a 2-a oara.
Seara faina.
 

RbN

Nord.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Mar 12, 2012
Messages
817
Reaction score
412
Age
31
Location
Craiova
Salut. E o faza din care rezulta ca ai avea ceva si au mai fost si altele probabil nu pot sa stiu sigur, o sa discut cu ei sa fie mai atenti, nu trebuie sa ne atragi atentia in cazul adminilor, mai ales ca se gasesc greu si unii din ei st in stadiu de invatare. Orice om poate gresi. Vei primi unban si ca ultima observatie iti poti achizitiona un cs pe steam mai ales ca acum e in oferta, poate pe viitor asta te ajuta si nu vei mai lua ban asa usor. TC
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top