O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

unban pedala

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

johnny pedala

leganar
Joined
Aug 16, 2016
Messages
60
Reaction score
2
Age
21

Nick-ul tau: pedal0rd
Adminul care te-a banat:
(informații găsești aici) arrow

Steam id-ul tau:
Motivul pentru care ai luat ban: nu stiu
Data si ora banului:
(informații găsești aici) 05.09.2020 in jurul orei 14:28
Snapshot:
[FONT=&quot]https://imgur.com/SXlua4w

Deci acest baiat mi-a dat gag prima oara pentru ca atunci cand baietii de pe server se luau de mine ca cica am o fata ca roata de cascaval si injurii aiurea pentru ca am facut clutch 1vs5 eu i am zi unuia dintre ei ca e rupt. Si mi a dat gag 5 sau 10 minute. Nu consider o injurie ce am zis, chiar inca 2 3 baieti de pe server l au intrebat pe acest admin de ce mi a dat gag, ca nu am zis nicio injuratura. Si dupa ce mi s a dus gag ul i am spui lui arrow ca esti in stare sa dai gag pentru orice si daca unul se adreseaza cu "ua" si i am zis si lui ca e rupt. Nu inteleg de ce el crede ca cuvantul "rupt" este o injurie. [/FONT]
 

xArrow

leganar
Joined
Aug 24, 2019
Messages
56
Reaction score
1
Location
Brasov
Rapid thread. Oricum, primul gag a fost pe merit, si singurul care s-a ofensat a fost amicul tau, sau sluga ta, nush, ca la orice ziceai, el afirma si s-a cam ofensat la gag-ul ala de 5 minute la care ai zis ca iti vine sa borasti la cum se joaca lumea pe server si ca acel baiat e rupt sau cv de genul. Ban-ul l-ai primit pt comportamentul tau de huligan, adresandu-mi ceva vorbe urate si zicandu-ti sa termini incepusesi si mai tare, inainte sa iti dau ban i-am intrebat pe toti cei prezenti daca au auzit si li se pare corect si au zis ca "nu", "normal ca nu"..si totodata i-am intrebat ca sa fie martori la comportamentul tau.
Martori: Kent, Palpa, Akira, Alexandrup. O zi buna! Atat am avut de zis!
 
Joined
Jan 4, 2016
Messages
669
Reaction score
49
Age
25
Din cate vad in SourceBans banul este permanent.De cand se da ban permanent pe limbaj?Intr-adevar, ti-a adresat injurii, dar am primit si mai rele si nu am dat permanent.
Parerea mea este ca nu ai procedat corect Arrow.Se da un ban de 1/2 h, poate chiar 30 de minute in situatia actuala.
In acelasi timp, pedala, te rog si pe tine sa te calmezi cu limbajul.

O sa scot banul insa nu iau o decizie in situatia asta.Asteptam sa vedem ce zic si ceilalti.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top