O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

unban EmoKiD

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

R1Sk

diamond
Reaction score
7
E un demo fara explicati , oricum curat nu e ,nu suntem nicunul e clar , conform experientei lui de joc si stilul ,lui cum spune sinnnr si multi sau plans de el norecoil tinta nu misca un cfg foarte bine plasat , stim cu toti ce sunt niste setari care nu tocmai sunt permise pe servere pacat ca detectorul nostru ingreuneza situatia altfel cu setarile folosite de Emo era banat de sv automat ! a mai fost banat de sv ..dar atunci nu a venit cu reclamatie .. cat e fREE de neastamparat de fel ii dau dreptate ca tu nu esti si nu vei fi curat nicodata >> EmoKid doar numele cand il pronunt si , cand vad ce rege e pe aici , deja imi vine sa rad si sa imi dau un cap in gura singur , parere mea despre tine ramane la fel nu te suport , nu te suportam nicunul dar multi nu au curaj sa spuna cea , ce simt . Din partea mea ai contra Unban , si pentru ca sa ajuns pana aici stai calm ca nu te fac mandru sa ia cineva downgrade din echipa mea . La revedere iti spun eu tie , am pierdut multi ,si mult la viata mea si totii din aceasta echipa , nu ne impresionezi cu nimic poate ca vrei doar sa dai peste nas altora mai slabi , dute pe alt server nu ai nevoie de a te relaxa pe sv nostru cu bOTI ,,HAI SA RAMANE AICI SI NU CRED CA VREM SA NE ADUNCEM AMINTE DIN TRECUT NIMIC SI SA INCHIDEM ACEST CHAT !! Devine penibil accepta si taci fara sa mai spui nimc pe aici .

EmoKiD

leganar
Reaction score
1
Daca poți fa te rog următorii pași:

0. Folosește limba romana cum trebuie, mi-a trebuit 15 minute sa descifrez ce ai vrut sa zici.

1. Sa îmi scoți din logs unde am fost Banat...
2. Sa îmi arăți acel config cel bine plasat...
(Cu 3 wg făcute....)
3. Și în ultimul rând să îmi spui de când numele e motiv pentru ban.

Pot înțelege că nu ma suporți dar câtă vreme sunt curat nu am de ce sa fiu banat.

Pot înțelege și faptul că nu sunt bine primit pe server.... Dar totuși nu vreau ban că am cod... Zi pe românește cu sunt bine primit și plec... Dar nu cu ban

R1Sk

diamond
Reaction score
7
Daca poți fa te rog următorii pași:

0. Folosește limba romana cum trebuie, mi-a trebuit 15 minute sa descifrez ce ai vrut sa zici.

1. Sa îmi scoți din logs unde am fost Banat...
2. Sa îmi arăți acel config cel bine plasat...
(Cu 3 wg făcute....)
3. Și în ultimul rând să îmi spui de când numele e motiv pentru ban.

Pot înțelege că nu ma suporți dar câtă vreme sunt curat nu am de ce sa fiu banat.

Pot înțelege și faptul că nu sunt bine primit pe server.... Dar totuși nu vreau ban că am cod... Zi pe românește cu sunt bine primit și plec... Dar nu cu ban
Tocmai ce am spus arogant de fel , banuiesc ca descifrezi prost mi-e scarba de numele tau ce e greu de inteles ? da ce obosesc eu cu tine nu stiu :))
uite pot lua pana la slot downgrade dar pentru tine ,te banez mereu cu succes

EmoKiD

leganar
Reaction score
1
E o vorba "Prostul nu e prost destul până nu e și fudul"....

Prin definiție "arogant a. care se crede mai presus ca alții."

Acum daca fac o comparație între posturile mele și ale tale, nu știu care din noi se încadrează mai bine la ceea ce susții tu...

Cifre

sinners.laleagane.ro
Reaction score
28
Legat de demo, nu e nimic iesit din comun....CURAT.

Legat de testul wg, stim toti ca e valabil doar in cazut amatorilor. E depasit de mult.

Dar cum am spus si mai sus, trebuia sa astepti.
Ca te place cineva sau nu, e problema ficaruia si nu e motiv de ban .
Show de aici ti-a pus capac...
Imi pare rau, dar banul ramane.

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6