O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

unban bia

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

biuq

leganar
Joined
Apr 23, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Location
Timisoara
✰Nick: Bia
✰Profil steam: https://steamcommunity.com/id/biuq/
✰Steam ID: STEAM_1:0:570668792
✰Adminul care ti-a dat ban: Mambas
✰Motivul pentru care ai luat ban: "arogante"
✰Data si ora banului: 2021-04-23 20:47:16

Va rog sa revizuiti acest ban, mister Mambas a instigat, dupa cum se poate observa in urmatoarele video-uri:


Nu mi se pare normal sa intru pe server, sa nu zic absolut nimic si sa ma trezesc ca acest individ ma intreaba daca am floci, iar apoi tot eu sa fiu banata pe motiv ca sunt 'aroganta'.
Va rog sa lucrati igienic, o seara binecuvantata!
 

MambaS

leganar
Joined
Feb 20, 2021
Messages
11
Reaction score
1
Location
Bologna,Italia
Lasa-ne te rog cu arogantele si cu mistourile inutile, ai fost avertizata pe reactiile tale, ai primit kick in prima faza apoi silence 5 minute in a doua faza, ca dupa sa am o discutie cu PMG si tu sa intervii sa jignesti , pentru care ai primit ban !
O seara frumoasa !
 

biuq

leganar
Joined
Apr 23, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Location
Timisoara
Dragul meu, nu am zis nici macar 'da-te mai incolo', nici 'salut' nici nimic in prima faza, dar ai cautat anturaje cu mine intrebandu-ma daca am floci si vorbindu-mi urat fara motiv, chiar ai impresia ca primesti respect comportandu-te asa cu jucatorii? Din contra, ii faci sa se duca pe alte comunitati pentru ca nu am de ce sa mint, esti un toxic. Am primit kick pentru ca ti-am raspuns cu 'esti amuzant' si dupa ce am raspuns cu asta ai continuat sa imi adresezi intrebarea 'ai floci?' si ti-am raspuns cu aceasi moneda zicand 'da, am. hai sa ii impletesti', asta e motiv de kick pe elite.llg, in caz de nu stiati. Apoi am intrat pe server, fara sa zic absolut nimic, si ma trezesc ca am mute? Pe ce motiv numai tu stii, dar as vrea sa vad si eu dovada sanctiunilor ca ma gandesc ca nu le dai asa de capul tau. De asemenea, nu stiu daca priivilegiatii astia ca tine au dreptul sa faca ear rape la tot server-ul ca asa au ei chef. Oricum, imi dau seama cu ce persoana stau de vorba numai prin simplul fapt ca nu stii sa pui o virgula corect.
 

biuq

leganar
Joined
Apr 23, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Location
Timisoara
@biuq ceea ce spui tu de ce nu se aude?
Cred ca e oprit microfonul, dar presupun ca mister Mambas nu sanctioneaza fara dovezi si ii astept raspunsul cu perspectiva sa. Oricum pot sa reproduc tot ce am zis, nu e asta o problema. Daca era o persoana putin mai incapabila, care sa nu dea alt f10? Lua ban doar pentru ca asa vrea el?
 

MambaS

leganar
Joined
Feb 20, 2021
Messages
11
Reaction score
1
Location
Bologna,Italia
Eu ti-am vorbit frumos initial, dupa care am primit un raspuns arogant, la care eu am raspuns la fel ca sa te iau in ras cum ai facut si tu, ai floci? dupa care tu ai inceput sa jignesti, ai primit kick, ai revenit pe server unde eu nu te-am mai bagat in seama pana in momentul in care tu nu ai intrat la mine in echipa si ai inceput sa ma iei la rost si ca reactie ai primit silence, dupa silence vorbeam cu PMG tu ai intervenit jignind si ai primit ban !
Nu mai incerca sa minti ca nu are rost, eram mai multi admini prezenti in momentul respectiv, si apropo, de ce nu se aude si ce spui tu pe voice?
 

deyutssu

mademoiselle
Joined
Mar 11, 2015
Messages
112
Reaction score
13
Age
32
Location
Bucuresti
Eu zic sa incetezi cu arogantele astea ca nu-i prima data cand vorbesti urat.
Probabil il vom scoate , dar esti pe lista mea neagra.
T/C
 

frunzaaa

leganar
Joined
Feb 20, 2021
Messages
10
Reaction score
0
Location
Romania
Cred ca e oprit microfonul, dar presupun ca mister Mambas nu sanctioneaza fara dovezi si ii astept raspunsul cu perspectiva sa. Oricum pot sa reproduc tot ce am zis, nu e asta o problema.
Si eu de unde ar trebui sa stiu ca ceea ce "reproduci" tu este ceea ce ai spus atunci pe server?
 

biuq

leganar
Joined
Apr 23, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Location
Timisoara
Cu ce mi-ai vorbit frumos initial, prima chestie pe care mi-ai zis-o a fost 'Bia, ai floci?', asta e comportament de admin sau ce esti tu? Te rog sa imi atasezi dovezile pentru care m-ai sanctionat.
 

frunzaaa

leganar
Joined
Feb 20, 2021
Messages
10
Reaction score
0
Location
Romania
Cu ce mi-ai vorbit frumos initial, prima chestie pe care mi-ai zis-o a fost 'Bia, ai floci?', asta e comportament de admin sau ce esti tu? Te rog sa imi atasezi dovezile pentru care m-ai sanctionat.
Ar trebui sa filmam non-stop pe server ca sa avem dovezi cand vorbesti tu urat?
 

MambaS

leganar
Joined
Feb 20, 2021
Messages
11
Reaction score
1
Location
Bologna,Italia
Eu ti-am vorbit frumos initial, pe o alta tema pana sa ajug la acel arogant, ai floci!
Scuza-ma daca tot ai dovezi in legatura cu asta, de ce ai doar partea in care ma incriminezi pe mine?
Nu vei primi unban stai linistita!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top