O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ALANDALA Un Grup

skTT

leganar
Joined
Nov 2, 2018
Messages
6
Reaction score
0
Age
28
Salut dragi colegi, am onoarea sa raportez :

Ce parere aveti daca am creea un grup pe Whatsapp?
Eu unul zic : ca am fi un colectiv intradevaratul sens al cuvantului,ne-am cunoaste mai bine, ne-am distra mai mult ,am putea rezolva promt probleme legate de server, solutii etc etc
Astept pareri din partea voastra.
 
Joined
Mar 12, 2017
Messages
351
Reaction score
22
Age
29
Eu sunt de acord cu skT, acolo am putea discuta mai multe din orice problema, ne-am gasi mai repede daca avem unul de altul. Sper sa fie de acord si restul!, eu sunt f PRO! :D
 

Teg Kiddow

leganar
Joined
Feb 18, 2018
Messages
483
Reaction score
11
Age
37
Location
Bucuresti
ok . cine vrea imi da un privat cu numarul lui de telefon ori mie , lui snooker , sau lui zasd
 

Teg Kiddow

leganar
Joined
Feb 18, 2018
Messages
483
Reaction score
11
Age
37
Location
Bucuresti
asta este link-ul de intrat in grup pe whatsapp : cand intrati va prezentati care cum sunteti :

 
Last edited by a moderator:

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,889
Reaction score
612
Nomad nu mai are steam din cate stiu. Care il vede sa il anunte sa isi faca un cont si sa ma contacteze cumva sa i dau unul cadou.. pana pe data de 11 feb
Heineken la fel.
Orice helper care nu are cs 1.6 pe steam si doreste sa aiba, poate face acelasi lucru.
Asta fu paranteza, ca sa nu mai fac alt topic :p
On topic:
Dupa mine, sa posteze Snooker poze goale, e mai bine decat sa puna poze cu el nud. :D
 
Last edited:

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,889
Reaction score
612
Daca nu se schimba ceva in acel grup, topicul va fi sters.
Il puteti redenumi altfel. Daca intra o fata in acel grup sigur nu mai intra a doua oara si nici pe server nu mai joaca. Asta ca sa ma exprim elegant.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top