O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Propuneri/nelamuriri/etc.

Joined
May 17, 2012
Messages
202
Reaction score
3
Age
35
Re: Propuneri / Nelamuriri

salutare...se poate rezolva buggul la TS? cine intra nou pe canal nu poate vb pe chat pentru ca nu are permisiune si eu nu ii pot da asa ceva...eu fiind fondator canal "pub"...multumesc
 

dani

hall of fame
Joined
Jan 25, 2009
Messages
3,721
Reaction score
339
Location
Bucuresti
Website
microntqm.ro
Re: Propuneri / Nelamuriri

Aceasta masura a fost luata pentru a impiedica oamenii care veneau sa faca reclama aici. De asemenea ne-am gandit la aceasta situatie si am dat la owneri permisiunea sa dea rank-ul "jucator 1.6", dar acum nu stiu de ce nu mai merge.
Va rezolvat [MENTION=9661]eXe[/MENTION]; cand va putea...
 
Joined
Feb 5, 2010
Messages
3,951
Reaction score
135
Age
30
Location
Timisoara
Re: Propuneri / Nelamuriri

Hmm. Ca Super-Moderator nu am acces sa dau un PM unui user offline. Ciudat, atat timp cat fac canale iar userul e offline, sau poate nu ne nimerim amandoi in aceelasi timp pe TS. As vrea ca sa pot sa las un mesaj offline pentru ca acel om sa ma contacteze - exemplu (pentru a seta gradu).
 

Calae

hall of fame
Joined
May 28, 2009
Messages
8,918
Reaction score
394
Location
Laleagane
Re: Propuneri / Nelamuriri

Hmm. Ca Super-Moderator nu am acces sa dau un PM unui user offline. Ciudat, atat timp cat fac canale iar userul e offline, sau poate nu ne nimerim amandoi in aceelasi timp pe TS. As vrea ca sa pot sa las un mesaj offline pentru ca acel om sa ma contacteze - exemplu (pentru a seta gradu).

Hmm gradu al poti seta si fara sa fie el pe ts

te invat eu !
 

cRzTNI

leganar
Joined
Jan 18, 2017
Messages
51
Reaction score
3
Age
25
Re: Propuneri / Nelamuriri

Ar fi frumos daca s-ar face un topic care sa aibă numele "Prezentare" sau "Prezinta-te" unde sa scri cati ani ai, cum te numeste , de unde esti , etc...
1. Asa o sa ne imprietenim mai repede .
2. Cunosti persoane care sunt din oras cu tine si nu stiai ca se afla pe aceasta comunitate.
3.O sa fie de mare folos.
E doar o propunere , nu vreau sa imi sariti in cap.
 
Joined
Feb 5, 2010
Messages
3,951
Reaction score
135
Age
30
Location
Timisoara
Re: Propuneri / Nelamuriri

Ar fi frumos daca s-ar face un topic care sa aibă numele "Prezentare" sau "Prezinta-te" unde sa scri cati ani ai, cum te numeste , de unde esti , etc...
1. Asa o sa ne imprietenim mai repede .
2. Cunosti persoane care sunt din oras cu tine si nu stiai ca se afla pe aceasta comunitate.
3.O sa fie de mare folos.
E doar o propunere , nu vreau sa imi sariti in cap.

Eu zic ca nu e nevoie de asta. Daca chiar te intereseaza te duci si il intrebi. In lumea virtuala se ajunge usor la chestia asta..
 

Laurentiiuu

leganar
Joined
Mar 15, 2015
Messages
1,238
Reaction score
113
Age
26
Location
Crowley Uk
Re: Propuneri / Nelamuriri

buna dimineata! este jale pe sv de teamspeack3! ma aud de zici ca sunt in canal!:)))
 
Joined
Aug 19, 2012
Messages
209
Reaction score
23
Location
Londra
Re: Propuneri / Nelamuriri

salutare ...am un coleg cu care vreu sa vin cu serverul aici si nu poate intra pe sv de la tni ,am fost la razvan si mia zis sa iau legatura cu cineva de aici din administratia serverului ts!
 

eXe

leganar
Joined
Mar 30, 2009
Messages
284
Reaction score
17
Re: Propuneri / Nelamuriri

salutare ...am un coleg cu care vreu sa vin cu serverul aici si nu poate intra pe sv de la tni ,am fost la razvan si mia zis sa iau legatura cu cineva de aici din administratia serverului ts!

--

Ip ?
 

PitBull TurBat

leganar
Joined
Mar 18, 2016
Messages
178
Reaction score
0
Age
24
Re: Propuneri / Nelamuriri

Salutare! Cand se vor termina de cread/editat gradele pe TeamSpeak? Spre exemplu cum era inainte, la fondator canal si leader sau ce era sun acel grad, sa poti da kick channel/server si ban maxim 10 minute pentru cei deranjanti sau cei cu reclama... de asemenea si la admin channel sa poti da kick de pe channel, cum era inainte! Am inteles ca erau niste buguri de rezolvat si de aceea s-a reinstalat serverul, dar imi placea mult mai mult cum era inainte, si poate asa atragem playeri pe server, ca vad ca decand cu reinstallul s-a cam golit!
Multumesc anticipat si imi cer scuze daca am deranjat cu ceva!
 

AXE

hall of fame
Joined
Sep 18, 2008
Messages
1,652
Reaction score
65
Age
32
Location
169.0.0.2
Re: Propuneri / Nelamuriri

Salutare! Cand se vor termina de cread/editat gradele pe TeamSpeak? Spre exemplu cum era inainte, la fondator canal si leader sau ce era sun acel grad, sa poti da kick channel/server si ban maxim 10 minute pentru cei deranjanti sau cei cu reclama... de asemenea si la admin channel sa poti da kick de pe channel, cum era inainte! Am inteles ca erau niste buguri de rezolvat si de aceea s-a reinstalat serverul, dar imi placea mult mai mult cum era inainte, si poate asa atragem playeri pe server, ca vad ca decand cu reinstallul s-a cam golit!
Multumesc anticipat si imi cer scuze daca am deranjat cu ceva!

Poti sa dai si acum kick de pe canal , cat despre ban nu a avut niciodata pe LALEAGANE fondator canal acces
 

DariusLazar

leganar
Joined
Jan 2, 2017
Messages
18
Reaction score
0
Location
Brasov
Re: Propuneri / Nelamuriri

Axe, ai zis cand te vad sa iti zic sa imi bagi accesu pe camera, unde sa te vad ??
 

PitBull TurBat

leganar
Joined
Mar 18, 2016
Messages
178
Reaction score
0
Age
24
Re: Propuneri / Nelamuriri

Totusi nu e ca inainte serverul de TeamSpeak... inainte fondatorii canalelor puteau da grade, stiu ca nu s-a putut da niciodata ban cu gradul de fondator canal, dar ar fi fain... Oricum imi lipsesc vechile accese de pe server...
 

AXE

hall of fame
Joined
Sep 18, 2008
Messages
1,652
Reaction score
65
Age
32
Location
169.0.0.2
Re: Propuneri / Nelamuriri

Totusi nu e ca inainte serverul de TeamSpeak... inainte fondatorii canalelor puteau da grade, stiu ca nu s-a putut da niciodata ban cu gradul de fondator canal, dar ar fi fain... Oricum imi lipsesc vechile accese de pe server...

Ce anume iti lipseste ? Cu fondator canal poti da Operator , Voice , Team Leader . Exact ca inainte .
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top