O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

SUD Interviu Vanilla

Alex

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Aug 5, 2009
Messages
1,210
Reaction score
1,059
Age
31
Location
Lost in space
SUDNATION

INSIDER: Ca toti predecesorii tai, te rog sa te prezinti:
Vanilla: Jhony din craiova, baietii imi mai zic batranul sau hamei :D

INSIDER: Poti sa ne spui cine este si cum este omul din spatele acestui nume?
Vanilla: Un Ultras din peluza sud 97

INSIDER: Te rog sa ne spui cand ai decis sa ni te alaturi si de ce ne-ai ales pe noi?
Vanilla: acum vreo 2 ani impreuna cu Fritow's .. am gasit un server super tare cu un colectiv super si mai sunt si betivani

INSIDER: Ca sa intram si mai mult in viata SUD, poti sa faci un rezumat despre relatia ta cu ceilalti membrii din conducere? Cum este sa colaborezi cu ei?
Vanilla: Tot ce pot spune se rezuma intrun singur cuvant FAMILIE ... toti avem o relatie buna cu bune cu rele

INSIDER: Ce te face sa ramai in continuare pe SUD? La cate probleme au fost in ultimul timp, multi ar fi renuntat.
Vanilla: Cand te atasezi de server si de staff chiar si de jucatori e greu sa renunti, pt ca s-a format o legatura

Nu am sa schimb partea asta din interviu, mi se pare amuzanta si asa mai aflam si noi detalii despre voi:

INSIDER: Dacă ai putea să alegi orice persoană din lume, pe cine ai vrea să ai ca musafir la cină?
Vanilla: Gina Pistol

INSIDER: Când ai cântat ultima oară de unul singur?
Vanilla: Azi :D

INSIDER: Există vreun lucru pe care visezi de mult să-l faci? De ce nu l-ai făcut?
Vanilla: sa ma mut in Bora Bora

INSIDER: Să spunem că ţi-a luat foc casa, în care se găseşte tot ce ai. După ce i-ai salvat pe cei dragi şi animalele de casă, ai avea timp să mai dai fuga, pentru ultima oară, să mai salvezi un singur lucru. Care ar fi acela?
Vanilla: Berea

INSIDER: Vara sau iarna?
Vanilla: Vara

INSIDER: Bere sau Heineken??
Vanilla: Multa multa bere

INSIDER: CS sau bere??
Vanilla: nu ai cum sa alegi pt ca asta e combinatia mortala

INSIDER: Munte sau mare?
Vanilla: Mare

INSIDER: Mici sau ceafa?
Vanilla: Ceafa

INSIDER: 1.6 sau GO?
Vanilla: 1.6 old

Bun, sa intram putin in viata personala.

INSIDER: Te rog sa ne spui cum iti ocupi timpul liber, multi nu stiu ca esti un minivlogger la noi in comunitate:
Vanilla: timpul liber in afara de cs ... muzica petreceri si nevasta

INSIDER: Stiu ca te-ai vazut "recent" cu cativa membrii ai staffului. Cum a fost?
Vanilla: Super tare sper sa fie o intrunire a tot stafului cu o baie de bere

INSIDERL: Stim toti ca ai o afinitate foarte mare pentru bere. Care este berea ta preferata si de ce?
Vanilla: Estrella Dam dupa mine e bestiala da nu refuz nici o alta bere

INSIDER: Spune-ne ceva despre tine, ceva ce nu stie multa lume:
Vanilla: multi nu stiu ca sunt insurat... si ca nu sunt gelos asa ca fetele va astept


In incheiere, te rog sa le transmiti un mesaj playerilor nostri:


Tin sa multumesc pentru ca ne sunt fideli si de ce nu ii asteptam pe unii sa faca parte din staf... Always Sud is the power .. va pupa vani
 
Last edited:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top