O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA [SUD] Unbanned

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Zimbrugyca

leganar
Joined
Jan 14, 2020
Messages
9
Reaction score
0
Age
38
  • Nume reclamant: Zimbru_Gyca
  • Nume reclamat:drunk.stephan
  • Data / ora:24.11.2020, ora 00.50 aprox
  • Motivul reclamatiei: wall
  • Dovezi (ss, record audio, etc.):
  • Alte detalii:
atasez o poza cu ban-ul dat de drunk.stephan , vreau si eu sa vad dovada prietene,daca tot dai ban asa aiurea ! ! !

P.S. pentru linistea ta, am admine si pe alte servere,deci poti sta linistit ca nu sunt vreun pusti codat,joc de 15 ani jocu` asta...

IP: 82.137.32.167

Rog sa luati masuri asupra lui si sa-mi scoateti si ban-ul . Ms
 

Attachments

  • ban.jpg
    ban.jpg
    108.8 KB · Views: 73

PistoleroBoogie

leganar
Joined
Nov 28, 2019
Messages
177
Reaction score
89
Age
35
Location
Dej, Cluj
Adminul in cauza va veni cu dovada, in caz contrar va fi tras la raspundere si vei primi unban.
Putina rabdare plz.
 

TAZZER

leganar
Joined
Mar 20, 2020
Messages
84
Reaction score
35
Age
25
Așteptăm o dovadă de la adminul in cauza, iar daca nu va prezenta ceva concludent vei primi unban
 

Zimbrugyca

leganar
Joined
Jan 14, 2020
Messages
9
Reaction score
0
Age
38
din pacate o sa tot asteptam, ca nu are nicio dovada din moment ce nu am jucat niciodata cu vreun cod..Eu o sa astept dar vreun semn de la el nu o sa primim din pacate...
 

Alex

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Aug 5, 2009
Messages
1,198
Reaction score
1,055
Age
31
Location
Lost in space
Orice admin are la dispozitie 24 de ore pentru a veni cu dovada, desi normal trebuia sa apara la el in banlist. Spre deosebire de cei de la Fan Courier care ma tot amana de pe o zi pe alta, noi o sa iti rezolvam cererea cel tarziu pana la ora 20:00, te rog doar sa ai putina rabdare.

Mulțumesc
 

Zimbrugyca

leganar
Joined
Jan 14, 2020
Messages
9
Reaction score
0
Age
38
am inteles :) ms frumos pentru raspuns, respect pt profesionalism !
 
Joined
Jan 10, 2016
Messages
200
Reaction score
6
Age
22
Location
Orșova
Stai mă așa că aseara ți-am dat ban , am și eu treburi
Poftim https://www.mediafire.com/file/jqkaqh9eqmuxusj/zimbru.dem/file
Sunt faze suspicioase pe care nu le puteam trece cu vederea , să se uite și cei mai mari în grad ca mine să vadă , la un moment dat era unu bugat în pereți erai cu ținta pe el , eu după mine zic că ai ceva wall , dar ”jucând de 15 ani” știi să îl ascunzi , eu îmi asum banul chit că faci fente pe forum , se vede și în demo câți admini/vipi zic că ai cod , până și playerii , dacă cei mai mari ca mine zic că nu ai , îmi asum remove/-1/-2 cât consideră ei , te-am pupat adminule și numai fă fente aiurea că nu vorbești cu copii , peace.
 

MariusC

leganar
Joined
Oct 19, 2020
Messages
49
Reaction score
8
Sustin drunk!!! eram si eu on cand s-a dat banul!!! erau faze si faze, posibil sa fie "wall la buton" oricum ai juca, experienta, sunet etc...nu le poti face chiar asa la fix!!!!
 
Joined
Aug 18, 2018
Messages
790
Reaction score
312
Location
- la bere''
  • Nume reclamant: Zimbru_Gyca
  • Nume reclamat:drunk.stephan
  • Data / ora:24.11.2020, ora 00.50 aprox
  • Motivul reclamatiei: wall
  • Dovezi (ss, record audio, etc.):
  • Alte detalii:
atasez o poza cu ban-ul dat de drunk.stephan , vreau si eu sa vad dovada prietene,daca tot dai ban asa aiurea ! ! !

P.S. pentru linistea ta, am admine si pe alte servere,deci poti sta linistit ca nu sunt vreun pusti codat,joc de 15 ani jocu` asta...

IP: 82.137.32.167

Rog sa luati masuri asupra lui si sa-mi scoateti si ban-ul . Ms
- ușor cu tupeul asta cu luati masuri! Nu știu pe ce servere ai tu admin și ce regulamente aveți și nici nu ma interesează! Are dovada, a postat, a acționat regulamentar! Nu mai veniți cu idei de sancțiune ca nu va ajuta cauza absolut deloc și nici nu impresionează pe nimeni!
- situația va fi rezolvata astăzi! Pana atunci ai rabdare și bun simt! Mersi.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top