O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[SUD] SERVERE SUDNATION (SFANTA TREIME)

Vladimirescu

sud.laleagane.ro
Reaction score
293

Salutare,

Dupa cum ati observat, comunitatea SUDNATION s-a extins! Am reusit sa preluam serverele CS.LALEAGANE.RO, respectiv NORD.LALEAGANE.RO. Totodata trebuie sa vin cu cateva precizari:
1. Serverul SUD ramane in continuare prioritar pentru noi toti! SA NU MAI AUD POVESTI CUM CA STAFF-UL SUD SE DESTRAMA!
2. Fiecare server are staff-ul lui, niciun admin de pe SUD nu va avea acces in alta parte!
ATENTIE!!! Asta nu inseamna ca nu puteti sa va jucati pe serverele respective. Va oferim gradul Hall of Fame daca doriti, sa intrati sa va relaxati in momentul in care serverul SUD este full sau pur si simplu nu aveti chef de adminat.
3. Fiecare server va contine mesaje cu celalte 2 servere. O sa apara mesaje de RECOMANDARE, nu de CONNECT, ADD TO FAVORITES, ETC.

In concluzie,
Deci da, am reusit sa unim 3 servere puternice din comunitatea LaLeagane. Eu unul o numesc Sfanta Treime. :D

Pentru Hall Of Fame, o contactati pe @Rox I daca doriti pe CS si pe @ilincasebastian (adica batranul Grafix) daca vreti pe NORD.

Va doresc spor la toate si daca aveti intrebari, sa le aud.

#sudnation

Maestrul Betiv

leganar
Reaction score
54
Website
www.youtube.com
felicitari !!!!!!!!
Oricum sa fim realisti ca toti cautam sa jucam pe sud. stau si cate 20 minute sa ma conectez , dar pe alt server tot nu intru :)))
#1 SUD :*

WizP

mademoiselle
Reaction score
79
YEEEEE ce ma bucur ca avem si Nordul. Acolo pot spune ca mi-am petrecut cea mai lunga parte din cs pana acum. Sper sa ne putem aduna "puterile" si sa le ridicam tot mai sus..

FloriNNNescu

cs.laleagane.ro
Reaction score
19
O sa facem pe tot posibilul ca și CS și NORD sa tina pasul cu serverul SUD
Power LALEAGANE 🙆‍♂️👏

PoLar RO

leganar
Reaction score
1
Foarte tare ! Big like(y)

shape1