O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[SUD] Rezolvata

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

bzrFCD

leganar
Reaction score
6
Numele dvs: eol
Numele adminului reclamat: rusty
Data si ora: 1.05.2021 / 11:53
Motiv reclamatie: mi-a dat ban 120 minute pentru un presupus fast retry pe harta kabul , desi nu am dat.Recunosc ca am dat fast retry pe dust2, cu 2 harti inainte si mi-a atras atentia sa numai dau , lucru care l-am si facut. Daca am dat totusi fast-retry si am fost in viata , am mai dat odata ca sa fiu mort.VREAU SA IMI ADUCA DOVADA CLARA ( DEMO) CA AM JUCAT DE 2 ORI IN ACEEASI RUNDA , NU UN COPY PASTE DIN CONSOLA IN CARE DAU RETRY , ASTA NU ARATA FAPTUL CA AM JUCAT IN RUNDA RESPECTIVA . DACA NU ADUCE DOVADA CLARA , VREAU SA FIE SANCTIONAT PENTRU ABUZ , ASTA NU E SAT FARA CAINI SA ABUZEZI DE ADMIN ! DACA STIAM CA AM DAT FAST RETRY SI PRIMEAM BAN , NU FACEAM RECLAMATIE!!!
Dovada (Print la consola sau demo):

Alex RusTy

leganar
Reaction score
5
Sa ma scuzi pe mine ca nu stau demo on mereu. Ca sa fie mai usor... considera banul pentru fast-retry de pe dust2
Ai murit pe kabul, ai dat retry si ai stat camp baza cu usp runda respectiva ( te-a dat la ct cand tu ai murit tero in aceiasi runda)

TAZZER

leganar
Reaction score
31
Încetați oameni buni cu asemenea copilărisme și reclamații, ai dat retry, Rusty a aplicat în mod corect regulamentul și cam asta e.

n0-way

leganar
Reaction score
296
- nu inteleg cat "curaj" sa ai sa faci o reclamatie si sa ceri dovezi!? Cand tu stii foarte clar ca ai dat retry??, Si nu o data, ci repetat! Incredibil!
- adminul a actionat conform regulamentului !
- banul ramane!
- reclamatie nefondata!
- frunza la caini!
- etc.
- TC/

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6