O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA [SUD] Rezolvata

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

xKNIGH1

leganar
Joined
Apr 29, 2021
Messages
2
Reaction score
0
Location
agadir
Numele dvs: nim :)
Numele adminului reclamat: Kempemessing
Data si ora: 29/04/2021 11:30
Motiv reclamatie: we don't have the right to talk in our own language or what?, is there a public server or not? if it's not, there should be a password for players who enter the server
Dovada (Print la consola sau demo):
 

Alex

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Aug 5, 2009
Messages
1,198
Reaction score
1,055
Age
31
Location
Lost in space
I will talk with him about this because you don't ban a player for that. But also, it's common sense to talk in a language everyone understands and we all know the reasons why.

P.S. Asta e pentru baietii din staff, ca sa vedeti ca nu faceti ce vrea .... voastra si ca nu va mai accept aerele de vedeta, pentru banul asta dat din frustrare, kempe are -1 si suspend 5 zile.
 

xKNIGH1

leganar
Joined
Apr 29, 2021
Messages
2
Reaction score
0
Location
agadir
I don’t mind to talk in english only but some of my friends don’t know how to talk in english that’s why we use our language, i’m so sorry for that :(
 

kempemessig g

leganar
Joined
Nov 6, 2018
Messages
15
Reaction score
6
Age
30
Salutare, nu merit niciodata -1 , am nevoie de acces la ban si la unban, Asta pentru buna starea serverului! Mai mult stau spec cand playerii anunta codati si probleme pe server. In ceea ce ii priveste pe domnii arabi astia, eu unu i'am somat politicos pe chat simplu, iar ei insistau, apoi pe t_say white- le'am spus sa vorbeasca macar engleza, ca e foarte frustrant sa nu intelegi o boaba din ceea ce se vorbeste pe server. Si eu am luat ban pe alt server din montenegro cand am vorbit romana cu unul, strainii sunt mai cizelati si vorbesc limba engleza pe chatu principal. E dreptu NOSTRU de romano_O sa putem intelege ce se vorbeste pe chatu principal. Vorba aia, joc de 9 ani pe sud si primesc -1 doar pentru ca am vrut sa fac dreptate, si sa mentin o stare buna pe server. Pacea
 

Alex

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Aug 5, 2009
Messages
1,198
Reaction score
1,055
Age
31
Location
Lost in space
Aici nu ii server din muntenegru, aici e SUD. Suntem server international si acceptam orice natie. Fiecare are dreptul la libera exprimare. Nu poti sa obligi pe cineva sa vorbeasca o limba daca nu o cunosc. Fie si acest lucru real sau nu. Eu ma chinui sa aduc oameni pe server ca sa fie o interactiune cat mai mare, sa nu fie ca pe alte servere unde joci doar cu roboti, iar unii dintre voi ii banati pentru motive total aiurea. Va atacati din orice lucru banal si MULTI aveti aere de superioritate iar acest lucru nu il accept. Sunteti multi in situatia asta si va promit ca nu o sa tin cont de vechimea nimanui daca nu reusiti sa integrati playerii care sunt noi. Acest mesaj suna pentru absolut tot staff-ul.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top