O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[SUD] Rezolvat

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

BitZuuu97

leganar
Joined
Dec 13, 2021
Messages
7
Reaction score
2
Location
Germania
Numele dvs:BitZuuu.
Numele adminului reclamat:112
Data si ora:12.12.2021 / (nu mai stiu exact ora, 23-00)
Motiv reclamatie:Atitudine superioara din orice punct de vedere, nu este la prima abatere cand acest individ recurge la astfel de situatii.
Nu m-a deranjat slay-ul, care nu avea nici macar o logica, pe cat m-a deranjat faptul ca trateaza playerii cu superioritate.
Dovada (Print la consola sau demo):
20211212232039_1.jpg
 
Joined
Apr 23, 2021
Messages
8
Reaction score
6
Location
Bucuresti
Numele dvs:BitZuuu.
Numele adminului reclamat:112
Data si ora:12.12.2021 / (nu mai stiu exact ora, 23-00)
Motiv reclamatie:Atitudine superioara din orice punct de vedere, nu este la prima abatere cand acest individ recurge la astfel de situatii.
Nu m-a deranjat slay-ul, care nu avea nici macar o logica, pe cat m-a deranjat faptul ca trateaza playerii cu superioritate.
Dovada (Print la consola sau demo):
View attachment 47239
daca
Numele dvs:BitZuuu.
Numele adminului reclamat:112
Data si ora:12.12.2021 / (nu mai stiu exact ora, 23-00)
Motiv reclamatie:Atitudine superioara din orice punct de vedere, nu este la prima abatere cand acest individ recurge la astfel de situatii.
Nu m-a deranjat slay-ul, care nu avea nici macar o logica, pe cat m-a deranjat faptul ca trateaza playerii cu superioritate.
Dovada (Print la consola sau demo):
View attachment 47239
Am incercat sa fac o gluma cu tine . Eu zic mai bine sa nu te mai agiti si ca un sfat asa....ai grija de tine ....nu ma provoca....
 
Joined
Sep 26, 2019
Messages
486
Reaction score
440
Age
35
Location
Bucuresti
Era suficient sa-i explici omului ca ai facut o gluma (totusi gresita sa dai slay cand nu trebuia )
"Ai grija de tine... nu ma provoca" nu amenintam nici un jucator indiferent de ce face, luam masurile necesare.
Slay (daca nu respecta obiectivele hartii si echipei)
Gag (daca nu respecta limbajul pe server)
Ban 120min (daca nu respecta limbajul si continua cu injuraturi sau provocari)

Va rog sa evitati sa provocati sau sa amenintati un jucator,nu asta va defineste ca admin.
 

BitZuuu97

leganar
Joined
Dec 13, 2021
Messages
7
Reaction score
2
Location
Germania
daca

Am incercat sa fac o gluma cu tine . Eu zic mai bine sa nu te mai agiti si ca un sfat asa....ai grija de tine ....nu ma provoca....
Glumele își au rostul lor, puteai sa glumești intr-un alt mod, atunci nu se isca niciun conflict și toată lumea era ok.
Cat despre amenințări, eu zic ca nu au vreo relevanta, nu suntem copii de 10-11 ani.
 
Joined
Mar 4, 2021
Messages
220
Reaction score
290
Location
UK
Asta e a 2 reclamatie către adminu 112 la care nu ai dovada clara pentru acțiunile tale nejustificate
La următoarea ti se va suspenda adminul definitiv .
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top