O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[SUD] Rezolvat

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

ArOgaNT20

leganar
Reaction score
19
Numele dvs: ArOgaNT
Numele adminului reclamat: zalau
Data si ora: 00.32
Motiv reclamatie: Ban pentru ca i-am zis ca e degeaba:)) ii zic de 10 minute sa verifice un codat si el se joaca... se poate verifica in consola cum injura ca la usa cortului , nu am mai apucat sa copiez ca sa inchis laptopul
Dovada (Print la consola sau demo):
Palinca de Zalau : fu te pe alt server
*DEAD* SUD ArOgaNT : si tu ma injuri
*DEAD* Indianul Talpa Iute aNd1 : gata baaa
Palinca de Zalau : gata!
*DEAD* SUD ArOgaNT : oricum ai reclamatie
[SUD] Oferim V.I.P. gratis fetelor! Tasteaza /vipgirl pentru mai multe detalii!
Palinca de Zalau : bine
Palinca de Zalau : spor
MORRIS90 dropped
MORRIS90 has left the game
no love : arogant ti a zis ca era afk amn de ce insisti ??
*DEAD*(Terrorist) karii^z0r : mergem B dar nu intra nici 1`...
FunTasTic + Fr` killed BUTONASHHHHHHHHHHHH with deagle
*DEAD* Indianul Talpa Iute aNd1 : no gata,ai facut reclamatie si gata
*DEAD* SUD ArOgaNT : esti degeaba
*DEAD* Indianul Talpa Iute aNd1 : jucati
*DEAD*(Terrorist) b2k* : long long
** ADMIN : Zalau
** TIMP : [19/01/2021] - [00:32:08] && SERVER : [#1] SUD.LALEAGANE.RO - POWERED BY SUDNATION.RO
** NUMELE TAU : ArOgaNT || IP : 84.232.221.222 && STEAM : STEAM_0:0:462288034
** POSTEAZA POZELE PE www.ForumulTau.com PENTRU DEBANARE!
Kicked :"Check Console. taran (banned for 120 min)

N-Dubz

leganar
Reaction score
170
Chestiile cu "*DEAD* SUD ArOgaNT : oricum ai reclamatie" mie unul nu-mi plac. Daca ai de gand sa faci reclamatie , fa-o fara a specifica pe srv. Uneori sunt enervante astfel de afirmatii.

"no love : arogant ti a zis ca era afk amn de ce insisti ??" Aici ai fii putut sa inchei discutia.

ArOgaNT20

leganar
Reaction score
19
Cautati in consola sa vedeti cum incepe sa injure daca sunteti corecti, eu doar l-am intepat ca era un codat pe srv si el se juca. Dubz discutia se incheia cand imi oferea o explicatie pentru ce a inceput sa injure aiurea, si a fost cu directie spre mine.
Mai are si grad mare Zeul asta de admin, nu e in stare sa poarte o conversatie, incepe sa injure ca atat il duce capul

TAZZER

leganar
Reaction score
31
Cel mai bine va gestiona această situație un coleg cu acces ftp care se va uita și va vedea exact ce și cum, până atunci lasă-i pe alții să dea un verdict, arogant.

nustiujuca

leganar
Reaction score
212
Din ce am citit si din ce am remarcat...ai cam avut ceva personal cu acest admin.Omu era AFK sau daca era la pc...manca, fuma,sau ce-o mai fi facut el in acel timp in care tu strigai la el sa ia nu stiu ce masuri precum ca era un codat.Daca omu e indisponibil momentan si o fi anuntat in admin chat ca pleaca de la butoane sau e acolo da nu admineaza pt moment..nu trebuie sa-l insulti sau sa-i aduci fel si fel de insusiri precum " inutilule " sau alte astfel de vorbe.
Adminul a verificat consola cand colegii i-au spus " bai, asta te a cam luat la misto" si in urma a celor citite ti-a dat gag.Tu ai dat retry dupa gag si asa te-ai ales cu ban pt cateva ore.
Daca tu esti papuselul din poza de la avatar..pare ca ai o varsta...chiar te astepti sa fii placut sau sa placi pe toata lumea ?N ai cum...cat timp nu e ceva critic...treci peste.Cand iti va da cineva ban din senin absolut sau te va injura de familie, morti sau mai stiu eu ce iar acel membru e din staff..atunci fa reclamatie bine fondata si promit ca iau masuri.
Multumim pt reclamatie domnule Arogant dar consider ca nu este cazul sa iau vre-o masura in urma maruntei investigatii ce-am facuto.
/Locked

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6