O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA [SUD] Respins

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Apr 23, 2021
Messages
8
Reaction score
6
Location
Bucuresti
Nume:112
Varsta:27(19310)
Ocupatie:student
Steam id:dragonu[ak] 47
Ore: o gramada
Am dat like
Ma joc non stop
Am citit regulamentul
 

xAi

leganar
Joined
Feb 5, 2009
Messages
1,088
Reaction score
346
Age
35
Location
Bucuresti
Editeaza cererea conform modelului si pune link-ul cu orele cat si cuvantul "cheie" din regulament ca sa vedem daca ai citit intr adevar regulamentul pana la final.
Ai pro Helper daca faci cum ti-am zis si ca o mica rugaminte,odata daca vei fi acceptat,umbla la comportarea ta pe server(sti ce zic) pentru ca trebuie sa fi model in fata playerilor ca limbaj si comportament.
 
Joined
Nov 16, 2010
Messages
157
Reaction score
49
Location
Viena
Ai început cu stângul, completând cererea aceasta la mișto.
Nici comportamentul de pe server nu te recomandă pentru a avea admin, momentan. Deși poate nu te-ai gândit la asta, noi am observat și observăm fiecare jucător ce intră mai des pe server, ce face și ce scrie.
O altă chestie ce nu o înțeleg este, de ce scrieți că ați citit regulamentul când este evident că nu. Dacă ar fi 10 pagini aș înțelege, dar sunt câteva rânduri amărâte, lucruri necesare a fi știute de un admin pe acest server.

Mai lucrează la aceste aspecte și în viitorul apropiat vei dobândi cu siguranță acces, dacă le revizuiești.

Baftă!
 
Joined
Dec 27, 2020
Messages
143
Reaction score
57
Age
33
Location
Craiova
Contra, motivele mai sus mentionate de colegi. Nu conteaza ca ai 500 ore, daca nu ai un comportament exemplar fata de ceilalti playeri, citeste regulamentul.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top