O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA [SUD] Respins

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

SNDAdrian

leganar
Joined
Feb 8, 2021
Messages
96
Reaction score
0
Location
Giurgiu
- Nick: PhenomenaL
- Varsta: 29
- Primele 7 cifre din CNP: 1910914
- Localitate: Giurgiu
- Ocupatie: Momentan nu lucrez
- Steam/Discord: NU
- Ai dat LIKE paginii de FB (DA/NU): DA
- Ore jucate [click]: am intrat 3 zile la rand si intru mereu, aproximativ 4-5 ore pe zi
- Intervalul de activitate: ziua si noaptea pana la 1-2
- Ai citit regulamentul?: DA
 

TAZZER

leganar
Joined
Mar 20, 2020
Messages
84
Reaction score
35
Age
25
Din păcate o să-ți dau contra.
Nu ai citit regulamentul.
 

SNDAdrian

leganar
Joined
Feb 8, 2021
Messages
96
Reaction score
0
Location
Giurgiu
Din păcate o să-ți dau contra.
Nu ai citit regulamentul.
AM citit Regulamentu acum si am si experienta in adminat si stiu toate comenzile, am inteles ca trebuie demo sau poze, in special demo ca la poze treb sa fii rang mai mare ca sa poti sa le faci mareshal adica. Am vazut cand sa dau banuri temporare, permanente, gag, sa ma consult cu altii inainte sa dau votemap ce harti ar vrea.... Am jucat de mult pe sud si acum joc iar, intru in fiecare zi.
 
Joined
Jan 17, 2011
Messages
250
Reaction score
211
Location
Bucuresti
Domnule Adrian, nu era necesar sa postezi la sectiunea Regulament un nou thread in care ne informezi ca ai citit regulamentul.La regulament posteaza doar conducerea serverului.Daca ai fi citit regulamentul ai fi observat cuvantul cheie si ai fi editat cererea ta unde la intrebarea “ ai citit regulamentul? “ acolo ai fi pus acel cuvant cheie, nu doar un simplu “da”.
Citeste regulamentul si învata-l ca pe “ Tata-L Nostru”, mai ramai cu noi pe server o ‘sãptãmânicã’ asa ca sa vada baietii ce baiat fain esti si revina cu cererea inainte de paste asa, e ok? :p
Multumim!

/Locked
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top