O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

PARTENERIAT Sud.LaLeagane.Ro ofera dropuri!

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

TwisT

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Feb 19, 2022
Messages
211
Reaction score
241
Location
Germany
Salut !!
Serverul SUD.LALEAGANE.RO detine o platforma/master.

1. Oferim dropuri intre orele 14:00-00:00 unui singur server mai putin populat din LALEAGANE, dar sa fie un minim de average 10 si admin mereu on pe server
2. Aceptam doar servere Clasice/fara sunete sau alte chestii care ingreuneaza downloadul jucatorului (jucatorii sunt in mare parte straini)
3. Nu acceptam sa aveti pe server plugin-uri care schimba numele la jucatori sau ii modifica Gammenu, Binduri..etc
4. Sa nu va asteptati ca o sa stati intre orele 14:00-22:00 linie cu serverul

Oferim dropurile gratis, fara nici un cent.
Doar ca o sa am nevoie din cand in cand de putin ajutor, de minim 5-10 admini care sa ma ajute cu niste chestii: Gen conturi, verificari..etc Asta o sa invat pe fiecare in parte
Cine este interesat poate sa imi lase PM in privat, pot sa ofer test, evidenta pentru fiecare drop in parte si adaugat in master server pe toata perioada colaborarii

PS: Sper ca nu am facut unde nu trebuia acest topc

Seara faina !!
 

TwisT

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Feb 19, 2022
Messages
211
Reaction score
241
Location
Germany
Am inceput colaborarea cu noul server Star.laleagane.ro
Puteti sa dati tc.
Multumesc!!
 

TwisT

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Feb 19, 2022
Messages
211
Reaction score
241
Location
Germany
Up!
Colaborare deschisa, caut un server pus la punct si un staff care vrea sa faca ceva pe viitor!
Ps: Am renuntat la star din lipsa de interes, playeri banati fara nici un motiv..etc Nu o sa mai colaborez cu un server cu average sub 15 sau cu un staff de minim 5 playeri care sa ma ajute la ce am nevoie.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top