O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Steph4n

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Nov 4, 2021
Messages
31
Reaction score
58
Location
Romania
Salut ! Lucrez din 2016 in PS (am lucrat si in AE) cu pauze. In toti acesti ani am ajuns sa invat f bine PhotoShop-ul. Acum pot face aproape orice. Mai jos sunt o parte din lucrarile mele,unele mai noi, altele mai vechi,
o parte din ele au fost contra-cost, cealalta parte reprezinta incercari de a creea ceva nou. Multe dintre avatare sunt cu c4d.

fwLibLJ.jpg
VUN3CaI.jpg
OO4yxr0.jpg

ctbfmox.png
auYGert.png
DKAXJOv.png

hRp5iHc.png
Z1ooeHr.png
C3yCZU8.png

Pzt6Mc6.png
5s0ZIlL.png
XiwsLpZ.png

M6FbItW.png
eGPGIC2.png
QLaDm4l.png

Lz2v6Fx.png
VGgb35n.png
NGkKnSt.png

5DmHwDF.png
85rwEGx.jpg


Cgq6Lb1.jpg
ih5iUDq.png
JJNU0Bl.png


57nB7qN.jpg

WnDYYu6.jpg

mZds8GW.png

TkKCKyw.png

h0SuYus.png

aPcgCjA.png

1xJTBrb.png

VOMe7V8.jpg
 
Joined
Mar 20, 2021
Messages
73
Reaction score
119
Age
34
Location
cyber noob
Salut ! Lucrez din 2016 in PS (am lucrat si in AE) cu pauze. In toti acesti ani am ajuns sa invat f bine PhotoShop-ul. Acum pot face aproape orice. Mai jos sunt o parte din lucrarile mele,unele mai noi, altele mai vechi,
o parte din ele au fost contra-cost, cealalta parte reprezinta incercari de a creea ceva nou. Multe dintre avatare sunt cu c4d.
Nu vreau sa fiu rautacios dar inca nu il stii bine cam deloc, de exemplu la logo-ul cu ellectrix ai luat poza de pe google si ai colorato neagra iar outcome-ul final este dezastruos de pixelat.Daca aveai experienta ii dadeai culoare negru si cu unealta pen tool trasai linii in jurul conturului si l faceai shape ca sa arata frumos.In schimb este pixelat!

WnDYYu6.jpeg


Ce puteai sa faci!
23e7kjD.jpg


Scuza cu pauza nu este tocmai o scuza buna, este ca si cum ai spune ca ai uitat sa mergi pe bicicleta!

Observ ca toate lucrarile sunt prea luminate, trebuie sa faci oarecum o balanta de lights and shadows.Intr-o lucrare trebuie sa ai un light source, poti da un efect de deep etc

JJNU0Bl.png

La lucrarea asta puteai sa ii bagi un light source si sa o luminezi un pic, in schimb este foarte intunecata si nici focus nu prea ai din cauza asta.

VOMe7V8.jpg


Textul este total aiurea, ai combinat un roz pe un background negru/gri inchis urmat de un rosu aprins.

Nu comentez de avatare deoarece in opinia mea sunt doar de fun, intr-adevar, recunosc ca am vazut un tip care stia cum sa faca avatare si sa le inghesuie in spatiul ala mic.Mie imi plac cele de tip large piece!

Critica te ridica si lauda te doboara šŸ˜‰
SUCCES!
 
Last edited:
Joined
Nov 4, 2021
Messages
31
Reaction score
58
Location
Romania
niste avatare (avataruri?) mai vechi

DG9GaMN.png
vnd02OT.gif
4ZilYRi.png
Q71NmPf.png


altele

k7Td4AC.jpg


iFP9Rjt.jpg




ceva gen cover la o piesa sau nush ce i asta

GBjSc39.png


asta pt o pagina de instagram (nu i-a placut) - da sunt constient de liniile albe din juru la cartile alea

wyiRTCI.png
 
Joined
Sep 8, 2018
Messages
124
Reaction score
30
Age
31
trebuie sa mai lucrezi la blur.sa dai contrast mai bun imgini care il faci,mai e de invatat ,dar e ok
 

Shad0

Super-Moderator
LALEAGANEĀ® STAFF
Joined
Jun 7, 2022
Messages
407
Reaction score
254
Se observa o imbunatatire in timp a lucrarilor tale. Bafta mai departe, continua sa progresezi.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top