O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA [STAR]Ro Killer

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

plz no bully me

leganar
Joined
Feb 12, 2021
Messages
7
Reaction score
1
Location
Italy
Nickname: plz no bully me nume admin: StAr Ro Killer Data: 12 Feb 2021 Motiv reclamatie: Ban Alte precizari: credea că am wall, am jucat toată seara liniștit și nu s-a luat de mine niciun admin, erau on Star Alexia si Star rCn, pur și simplu nu îmi dau seama, doar jucam liniștit si dintr-o data ma trezesc cu ban, nu mi-a cerut WARGODS nici nimic :) Aș vrea să văd dovezile prin care eu aș fi avut wall :)
Dovada: Nu am wall, mă puteți contacta pe discord pentru orice lămurire, iCapalot#4775.
 
Joined
Feb 16, 2019
Messages
607
Reaction score
37
Age
30
Location
Constanța
Cererea unban se face în altă secțiune. La cereri. Ai un model ce trebuie să-l respecți, nu după cum ai tu chef.
M-am uitat pe tine 2 3 runde. Cum urmăreai ținta prin perete. Așa că mai puțin scris și așteaptă decizia. Eu sunt contra.
 

plz no bully me

leganar
Joined
Feb 12, 2021
Messages
7
Reaction score
1
Location
Italy
Cererea unban se face în altă secțiune. La cereri. Ai un model ce trebuie să-l respecți, nu după cum ai tu chef.
M-am uitat pe tine 2 3 runde. Cum urmăreai ținta prin perete. Așa că mai puțin scris și așteaptă decizia. Eu sunt contra.
Nu am greșit nimic, nu voiam să fac cerere unban, am făcut fix ce trebuia să fac, având în vedere faptul că mi-ai dat ban fără motiv. Ți-am lăsat Discord, poți să-mi scrii și să-mi trimiți ss/video in care eu urmăresc pereți. In loc să mă faci tupeist poți să-mi scrii să ne clarificăm treaba, nu că îmi dai ban așa, nu mi-ai cerut nici test de Wargods iar ceilalți admini nu mi-au spus nimic, nu s-au plâns să zică că am Wall sau cine știe ce minunății. P.S. există căști, poate lumea mai joacă și la sunet, nu știu tu :) O zi bună și te aștept pe Discord :)
 

HuiduuR

leganar
Joined
Dec 20, 2020
Messages
197
Reaction score
98
Location
Bucuresti
Killer, astept si eu dovada in urma careia ai dat ban.
Edit: Am vazut demo, mie personal nu mi se pare wall, se vede ca merge pe shift, ii asculta, i a auzit pe amandoi.
 
Last edited:
Joined
Feb 16, 2019
Messages
607
Reaction score
37
Age
30
Location
Constanța
Killer, astept si eu dovada in urma careia ai dat ban.
Edit: Am vazut demo, mie personal nu mi se pare wall, se vede ca merge pe shift, ii asculta, i a auzit pe amandoi.
Mai uitate odata la tinta si pe esp on... dai cu viewdemo. Mie imi pare wall.

m-am uitat de 3 ori cu incetinitoru, se vede cum urmareste tintele, se uita imprastiat si in catacombe si in t spawn, ia flash apoi merge sigur la b pe colt tragand.
 

plz no bully me

leganar
Joined
Feb 12, 2021
Messages
7
Reaction score
1
Location
Italy
Mai uitate odata la tinta si pe esp on... dai cu viewdemo. Mie imi pare wall.

m-am uitat de 3 ori cu incetinitoru, se vede cum urmareste tintele, se uita imprastiat si in catacombe si in t spawn, ia flash apoi merge sigur la b pe colt tragand.
Si de ce nu mi-ai cerut wargods? E culmea faptu că doar tu ai zis că am wall, asta nu înțeleg. Plus mi-ar fi rușine să joc cu wall și să am scor 40-60 :)) Încă te astept pe discord să vezi dacă am wall sau nu :)
 
Joined
Feb 16, 2019
Messages
607
Reaction score
37
Age
30
Location
Constanța
Si de ce nu mi-ai cerut wargods? E culmea faptu că doar tu ai zis că am wall, asta nu înțeleg. Plus mi-ar fi rușine să joc cu wall și să am scor 40-60 :)) Încă te astept pe discord să vezi dacă am wall sau nu :)
Nu trebuie să ai scor buc, ca să joci cu cod. Ai sari în evidență. Nu intru eu în intimitatea ta. Las șefii să /să-mi decidă acțiunea. Te rog să aștepți cuminte, pana la proba contrarie. Oricum banul se ridica automat după 48 de ore, dacă nu ai interzis.
 

plz no bully me

leganar
Joined
Feb 12, 2021
Messages
7
Reaction score
1
Location
Italy
Nu trebuie să ai scor buc, ca să joci cu cod. Ai sari în evidență. Nu intru eu în intimitatea ta. Las șefii să /să-mi decidă acțiunea. Te rog să aștepți cuminte, pana la proba contrarie. Oricum banul se ridica automat după 48 de ore, dacă nu ai interzis.
Bine dom.le, eu aștept cuminte și liniștit. Doar că m-a deranjat enorm faptul că mă faci tupeist și codat fără ca tu să fii avut o dovadă sinceră, repet nici nu mi-ai cerut wg, mi-ai dat ban brusc, și repet încă o dată ceilalți admini ce erau on nu au spus nimic, doar tu, ceea ce mă face să cred că aveai ceva personal cu mine, și tocmai de asta te rog să mă contactezi tu personal, pentru a clarifica :)
 
Joined
Feb 16, 2019
Messages
607
Reaction score
37
Age
30
Location
Constanța
Bine dom.le, eu aștept cuminte și liniștit. Doar că m-a deranjat enorm faptul că mă faci tupeist și codat fără ca tu să fii avut o dovadă sinceră, repet nici nu mi-ai cerut wg, mi-ai dat ban brusc, și repet încă o dată ceilalți admini ce erau on nu au spus nimic, doar tu, ceea ce mă face să cred că aveai ceva personal cu mine, și tocmai de asta te rog să mă contactezi tu personal, pentru a clarifica :)
Omule, ți-am făcut demo, dacă în demo se vede, ce rost mai avea sa pierd timpul cu un wg. Nici nu știam ca ești roman. Uită-te pe demo, să vezi cum văd eu la fel ca tine cu leis sau ce ai tu când adversarul e după perete.
 

plz no bully me

leganar
Joined
Feb 12, 2021
Messages
7
Reaction score
1
Location
Italy
Omule, ți-am făcut demo, dacă în demo se vede, ce rost mai avea sa pierd timpul cu un wg. Nici nu știam ca ești roman. Uită-te pe demo, să vezi cum văd eu la fel ca tine cu leis sau ce ai tu când adversarul e după perete.
Păi zi-mi și mie unde dau de acest demo, că nu joc cs toată ziua, joc doar in timpu liber, și nici nu ar avea vreun sens să joc cu coduri cum spui tu. Asumă-ți responsabilitățile dacă tot m-ai făcut codat și tupeist. Repet doar tu ai avut impresia că eu aveam wall. Și nu spune că nu știai că îs român că doar vorbeam pe chat în continuu cu Rcn si Senzationall. Dacă nu știi să joci cu căști la sunet îmi pare rău. Aștept șefii tăi să vedem ce spun :) întretimp mai sunt servere de cs :)
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top