O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[STAR] Reclamatie sTar Coloaca

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

AtlasBambucea

leganar
Reaction score
0
Nick: Atlas.Bambucea
Nick admin: sTar Coloaca
Data: 15.05.2021
Motiv: no wg

Salut STAR!
Astazi am intrat si eu pe server de dimineata in jurul orei 09:00 pe un joc fara limita de timp pe Dust_2. Jucatorii erau relativ putini si scorurile erau destul de mari, zeci de killuri si morti. Cum am intrat am facut si eu 1 kill si am fost prins cu lama pe la spate... dar am felicitat jucatorul. Adminul sTar Coloaca m-a solicitat sa nu fac spam, runda urmatoare am facut 3 killuri si un coleg a pus bomba, Coloaca cerandu-mi un test wg. Acesta a fost momentul cand nu am mai putut face nimic... nu stiam pana de curand nici ce inseamna afk, am aflat de wargods de la ceilalti. Joc de 3-4 saptamani cu voi dupa o pauza de 10 ani. Nu am jucat aproape niciodata multiplayer inaine, cand am renuntat la joc aveam 9 ani... Nu stiu nici cum se presupune ca ar trebui sa ma folosesc de wg. Nu mi la cerut nimeni in 3-4 saptamani... Nu eram in pozitia in care un admin sa arunce o geana pe mine si sa creada ca sunt codat. Aveam 4 killuri max. intr-un joc in care scorurile erau de cateva zeci. Nu stiu care e marea idee cu sv vostru, dar imi place mult. Am BAC-ul in 2 luni aproape si vreau sa mai stau cu voi :(
E destul de placut la voi pe sv. Imi cer iertare ca sunt efectiv incepator, imi pare rau daca va pierd timpul. Am parasit serverul si jocul cand mi-a fost solicitat un test wg aparut din eter, crezand ca astfel nu are ce sa imi faca.
Mi-as dori sa nu am ban permanent. E cu putinta sa imi ridicati banul?

StayDownN

leganar
Reaction score
5
Dacă tu ai iesit de pe server cand ti sa cerut test wargods e putin aiurea chiar daca esti începător...puteai sa ii spui adminului ca nu stii sa faci si iti explica el ... Acum nu stiu ce sa zic ca sa primesti unban cred ca cel mai ok ar fi sa accepti o verificare in pc . Adminul a procedat corect . Vedem ce spun si ceilalti colegi ai mei si daca vor accepta sa fii verificat în pc apoi sA primesti unban ;)

AtlasBambucea

leganar
Reaction score
0
Dacă tu ai iesit de pe server cand ti sa cerut test wargods e putin aiurea chiar daca esti începător...puteai sa ii spui adminului ca nu stii sa faci si iti explica el ... Acum nu stiu ce sa zic ca sa primesti unban cred ca cel mai ok ar fi sa accepti o verificare in pc . Adminul a procedat corect . Vedem ce spun si ceilalti colegi ai mei si daca vor accepta sa fii verificat în pc apoi sA primesti unban ;)
Este profund corect! Nu trebuia sa fi plecat, dar nu prezentam nicio urma de cod, in 3-4 saptamani nu mi-a cerut nimeni nimic. Cu atat mai mult pentru 2-3 minute de joc. Sunt un jucator slab, e imposibil ca adminul sa nu fi stiut. Ma mai plang pe chat... Nu vad de ce ar trebui sa fie mandatoriu un ban permanent. Eu nici nu stiu codurile, cum se face ca ma credea codat, nici nu stiu sa umblu cu wg... :))
Imi pare rau, imi asum, dar va rog sa-mi ridicati banul... din Iulie dupa BAC nici nu cre ca ma mai vedeti pe sv.

StayDownN

leganar
Reaction score
5
Te inteleg Dar acum cum e cu cs.u cand un admin vrea sa te verifice tu trebuie sa prezinți poze daca ti se fac si test wargods daca ti se cere trebuie sa prezinți;) puteai foarte usor sa ii spui adminului sa te ajute daca nu te descurci si vezi ca ai facut reclamație nu cerere de unban;) vei primi unban daca ti se va face verificare în pc . Si cu asta am spus tot . Uitate pe forum si intra la cereri...cereri unban ai acolo model de cerere si faci acolo :)

AtlasBambucea

leganar
Reaction score
0
Te inteleg Dar acum cum e cu cs.u cand un admin vrea sa te verifice tu trebuie sa prezinți poze daca ti se fac si test wargods daca ti se cere trebuie sa prezinți;) puteai foarte usor sa ii spui adminului sa te ajute daca nu te descurci si vezi ca ai facut reclamație nu cerere de unban;) vei primi unban daca ti se va face verificare în pc . Si cu asta am spus tot . Uitate pe forum si intra la cereri...cereri unban ai acolo model de cerere si faci acolo :)

AtlasBambucea

leganar
Reaction score
0
Iti aduc in atentie ca mai multi jucatori de ceva vreme acuza ca serverul ala e putin cam compulsiv cu testele wg. Te asigur ca indiferent daca ma lasa sa joc sau nu eu sunt curat :)

N-Dubz

leganar
Reaction score
163
Uite cum te contrazici singur:
Pana acum erai incepator si jucai de 4 saptamani , dar deodata cunosti ca "mai multi jucatori" de ceva vreme acuza srv ca cere teste wg. Daca ai auzit asta de la mai multi jucatori cum de nu te-ai interesat ce este ala wg?
Accepti o verificare de coduri in pc sau nu?

AtlasBambucea

leganar
Reaction score
0
Uite cum te contrazici singur:
Pana acum erai incepator si jucai de 4 saptamani , dar deodata cunosti ca "mai multi jucatori" de ceva vreme acuza srv ca cere teste wg. Daca ai auzit asta de la mai multi jucatori cum de nu te-ai interesat ce este ala wg?
Accepti o ver

AtlasBambucea

leganar
Reaction score
0
Omule, de 2 saptamani se gasesc playeri care se plang de suspiciozitatea adminilor, la asta m-am referit cand am spus ,, de ceva vreme" ... Stiu de wg de pe chat, dar nu am stat sa aflu care e marea idee, sunt practic incepator. Unde e contradictia?
Vreau doar sa mi se ridice banul... nu stiu cum se face o vertificare de PC. Accept ce vreti voi :)

N-Dubz

leganar
Reaction score
163
Discutam in privat si revin cu decizia apoi

Update: In urma verificatii s-a gasit ca ai folosit aimbot. Banul ramane

Last edited:
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6