O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

INTERVIU SoMoSo

LALEAGANE®

It's all about gaming!
CONT OFICIAL
Joined
Sep 15, 2006
Messages
1,120
Reaction score
493
Website
laleagane.ro
REPORTER: Salut, iti multumesc ca ai acceptat acest interviu.
1610304288458.png

@SoMoSo: Salut, mersi de "invitație".

REPORTER: Spune-ne te rog, in ce perioada ai intrat in contact cu LaLeagane si care a fost prima impresie pe care ai avut-o?
SoMoSo: Pe la sfârșitul anului 2006 căutăm un nou server de joacă și așa am dat de llg. Prima impresie... Era fix ce căutam, un loc unde sa pot cunoaște noi prieteni și unde sa mă joc, deci fooaaarte buna :))

REPORTER: Care a fost motivul pentru care ai ales proiectele in care activai atunci?
SoMoSo: Pur și simplu eram o ramură a unui enorm copac, îmi era mai mare dragul să mă implic in orice proiect.

REPORTER: Ai avut dificultati pe durata parcursului tau in comunitate? Daca da, te rugam sa ne dai cateva exemple.
SoMoSo: Multe, dar cum cele mai importante au început cu vânzarea comunității și eu deja îmi plănuiam retragerea, nu are rost sa le enumerăm, sa zicem că cea mai importantă a fost vânzarea comunității.

REPORTER: Care a fost motivul real al retragerii tale? Se poate pune problema unei posibile tale reveniri in viitorul apropiat?
SoMoSo: Comunitatea a căzut pe mâini greșite încă de la început și apoi a decăzut pe altele și mai greșite... (No offense, vorbim de deținătorii in acte). Nu, pe viitorul apropiat am alte proiecte, poate pe viitor.

REPORTER: Care a fost primul tau sentiment/reactie cand ai intrat in staff-ul LaLeagane?
SoMoSo: Tot ce știu e ca îmi bătea inima că la iepure și aveam ochii cat bufnița :))

REPORTER: Daca ai avea ocazia sa schimbi 3 lucruri pe LaLeagane, care ar fi acelea? (in ordinea importantei)
SoMoSo: Deținătorul in acte.

REPORTER: Pe ce activitati/jocuri crezi ca ar trebui sa se axeze cat mai mult LaLeagane?
SoMoSo: LaLeagane este o comunitate clasica, nu știu dacă merge altceva înafara de CS, ar trebui muuuulta munca. FortNite,call of duty, rust, Red dead, etc sunt jocuri de actualitate, nici măcar news nu vad :)

REPORTER: Cum vezi comunitatea in momentul de fata si ce sfaturi le dai membrilor actualului staff?
SoMoSo: Vad comunitate mai bine că acum 3-4 ani, deci jeep working 💪

REPORTER: Cat de stransa a fost relatia ta cu membrii staff-ului din acea perioada?
SoMoSo: Eram ca o familie, chiar daca multi nu ne cunoașteam personal, era foarte strânsă.

REPORTER: Sunt persoane care te-au ajutat de-a lungul timpului si carora doresti sa le mentionezi numele?
SoMoSo: Multe, după cum am mai spus eram ca o familie. Mulțumesc tuturor din brigada veche. (HOF,veterani, inactivi)

REPORTER: Tocmai am ajuns la final, doresti sa le transmiti ceva persoanelor care iti vor citi interviul?
SoMoSo: SoMoSo e in umbră și vă urmărește pașii :))

REPORTER: Iti multumesc pentru acest interviu si succes in ceea ce ti-ai propus!
SoMoSo: Mulțumesc si eu, succes pe viitor!
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top