O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[Skynet] Reclamatie Just*GFX

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

tzaksmr

leganar
Reaction score
0
Nick : ratat
Nick Admin : Just*GFX
Data : 19/04/2020
Ora aproximativa : 19:45
Motiv : da ban aiurea, abuzeaza de admin
Dovada : [FONT=Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif]https://imgur.com/a/ShyHjmW
Mi-a dat ban pe motiv wall si aim pentru ca l am injurat. L am injurat pentru ca m a chemat pe server ca vrea sa vorbeasca cu mine si apoi mi a zis sa ies ca n are chef de mine si m-a amenintat cu ban si pika
[/FONT]

JuGaaaa

leganar
Reaction score
0
Salut . Eu unul sunt de parere ca ai meritat ban-ul pentru 2 ore.pe motiv de limbaj,nu pentru wall si aim
Daca Vine probleme asta.Just da i un link cu dovada ca acest player are wall si aim,
Daca nu ai dovada meriti -1 down .
Si ratat,te rog sa ai un limbaj adecvat pe server,si eu te am vazut ca ai un limbaj vulgar,
Data viitoare cand te mai adresezi cu jignirii catre un admin o sa fi banat permanent.
Paste fericit ,si ganduri bune!

In So Mn Ia

leganar
Reaction score
0
Contra, a greșit acum, motivul adevărat pentru care a luat ban este că a intrat și a început să-l înjure pe Just*Gfx am fost pe server, și motivul ăla cu wall+aim este din cauza altuia că a dat ban înainte să intri tu și o fi uitat sa pună motivul pentru tine.

thedarkness

leganar
Reaction score
2
Stiu ca nu am permisiunea sa postez aici dar Just mi-a spus mie sa il chem pe server sa vorbeasca cu el iar cand a intrat in loc sa ii spuna ce avea de zis el avea fite. Nu consider ca este normal asa ceva este un semn de imaturitate plus pun pariu ca Just nu are varsta minima pentru a avea admin plus se vede ca nu este competent mi-a facut de cand joc pe server de 3 ori wg si tot nu e convins ca nu am cod plus la cererea mea de unban a fost contra pe motiv ca am wall si aim fara a aduce o dovada concreta defapt nici macar o dovada nu a adus

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6